مقالات گردشگری

حمایت بنیاد برکت از طرح های گردشگری و صنایع دستی ایلام

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی ایلام ازحمایت بنیاد برکت از طرح های گردشگری و کارگاه های صنایعدستی استان اطلاع داد.

5 مهر 1399

شکایت پرسپولیس از میزبانی AFC در قطر

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران در نامه ای، اعتراض جدی خود به میزبانی ضعیف و ناهماهنگی های موجود در قطر را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نموده اند.

30 شهریور 1399

باشگاه پرسپولیس: تا زمان عذرخواهی رسمی، هیچ گونه همکاری با صداوسیما نخواهیم داشت

باشگاه پرسپولیس در واکنش به برخی اظهارات در صداوسیما اطلاعیه ای صادر کرد.

28 شهریور 1399

اصول طراحی آبنما از ساخت حوضچه تا محافظت آن در زمستان

برای طراحی آبنما، باید ایده بسیار مناسبی در مورد چگونگی شکل گیری آن و ظاهری که قرار است داشته باشد، ایجاد شود. برای کمک به این فرآیند خلاق، ضروری است برخی اصول را فرا بگیرید. هر ویژگی نهفته در طراحی آبنما، جذابیت نوری و آکوستیک را در پس زمینه محیط خود،...

25 شهریور 1399

خبرنگاران پلمب 440 تاسیسات گردشگری در لرستان

خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: در ایام شیوع کرونا 440 واحد تاسیسات گردشگری در استان پلمب شده است.

16 شهریور 1399

صدور مجوز 6 فقره پروانه تولیدی و جواز تأسیس کارگاهی صنایع دستی در ایلام

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان از صدور مجوز شش فقره پروانه تولیدی و جواز تأسیس کارگاهی صنایع دستی در سه ماه نخست سال جاری در استان اطلاع داد.

16 شهریور 1399

بازسازی آثار تاریخی سمنان به جای پرداخت مالیات

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سمنان از اشخاص حقیقی و حقوقی دعوت کرد به جای پرداخت مالیات، نسبت به بازسازی و تجهیز بناهای تاریخی استان اقدام نمایند.

14 شهریور 1399

در اینستای ستاره های خارجی؛ #Stay-at-home

خبرنگاران: پای کرونا به بیشتر کشور های جهان باز شده و سلبریتی های خارجی هم حالا مثل ما در قرنطینه هستند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به پست های قرنطینه ای هنرمندان و سلبریتی های خارجی.

12 شهریور 1399

واکنش آذری به احتمال تغییر محل برگزاری دیدار فولاد خوزستان - استقلال

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان به شایعه تغییر محل دیدار این تیم برابر استقلال تهران واکنش نشان داد.

3 شهریور 1399

مدیریت درخشان بحران کرونا بوسیله رهبران زن از شرق تا غرب

بحران کرونا دنیا را درنوردید و ما را با ابعاد تازه ای از سیاست و مدیریت روبرو کرد. به نظر می رسد رهبری درخشان زنان تعامل مثبت تری با این بحران داشته است. تجربه پیروز آلمان، تایوان و نیوزلند همگی مورد توجه رسانه های بین المللی بوده است.

23 مرداد 1399

جشنواره ادبی نمکدان با موضوع کووید19 برگزار می شود

خبرنگاران/فارس مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: نخستین دوره جشنواره ملی نمکدان با موضوع کووید19 و با همکاری معاونت فرهنگی وزارت بهداشت برگزار می شود.

21 مرداد 1399

شروع عملیات اجرایی طرح هادی در 8 روستای هدف گردشگری گلستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از شروع عملیات اجرایی طرح هادی در 8 روستای هدف گردشگری استان با حضور استاندار گلستان اطلاع داد.

19 مرداد 1399

بهترین موزه های شهر نیوکاسل انگلیس، تصاویر

شهر نیوکاسل که در شمال شرقی کشور انگلیس واقع شده، نه تنها مملو از موزه های تاریخ طبیعی و علوم است، بلکه مرکز مجموعه های بی نظیری است که تاریخ گذشته و شرایط حال و آینده این ناحیه را بازگو می کنند. در ادامه با معرفی برخی از بهترین موزه های شهر نیوکاسل با...

19 مرداد 1399

خبرنگاران آتش سوزی در مرتع های شهرستان سمیرم مهار شد

اصفهان- خبرنگاران- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع یک فقره آتش سوزی در مرتع های منطقه وَنَک در شهرستان سمیرم اطلاع داد که با اطلاع رسانی و حضور بهنگام نیروهای امدادی و محلی مهار شد.

18 مرداد 1399

آمادگی ایران برای تحویل جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی ، خسارت پرداخت می کنیم

معاون حقوقی و امور بین الملل وزارت امور خارجه: ایران آمادگی دارد جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را برای خوانش تحویل دهد اما باید مطمئن شویم سوءاستفاده هایی از این جعبه سیاه انجام نخواهد شد.

16 مرداد 1399

خبرنگاران برگزاری دوره های آموزشی صنایع دستی در خراسان رضوی

مشهد- خبرنگاران- معاون صنایع دستی، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از برگزاری دوره های آموزش صنایع دستی در مشهد اطلاع داد.

15 مرداد 1399

معرفی 3 شهر توریستی در شمال ایران

سرزمین زیبا با جنگل های دیدنی و سواحل پر جوش و خروش دریای خزر که هر گوشه ای از آن برای یک سفر کامل کافی است. این در حالی است که ایرانیان معمولاً در مناطق خاصی از استان مازندران بازدید می نمایند، 3 شهر توریستی در شمال ایران به نام های بابلسر، محمود آباد و...

4 مرداد 1399

سعادتمند در جمع استقلالی ها: تا دینار آخر قراردادتان را پرداخت می کنیم، جلوتر از عربستانی ها برای رزرو هتل در قطر اقدام نموده ایم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با وجود اینکه قراردادهای بازیکنان استقلال را نبسته ام، اما تا آخرین دینار قراردادشان را پرداخت خواهیم کرد.

3 مرداد 1399

خبرنگاران روایت موزه ملی ایران به زبان اشاره

تهران- خبرنگاران- موزه ملی ایران در آستانه روز جهانی موزه ها به زبان اشاره روایت می گردد.

2 مرداد 1399

سناریوهای نبرد حقوقی ایران و آمریکا بر سر تحریم های تسلیحاتی

خبرنگاران- با نزدیک شدن موعد رفع تحریم های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران، تنش ها میان ایران و آمریکا بر سر رفع یا تمدید این تحریم ها بالا گرفته است. دو طرف مواضع کاملا متضادی درباره این تحریم ها دارند. محافل دیپلماتیک غربی می گویند درباره این تحریم ها...

21 تیر 1399
تعداد: (103)