اخبار اقتصادی

بایدن: آمریکا در پی تقابل با چین نیست خبرنگاران

رئیس جمهور آمریکا در خصوص روابط واشنگتن با پکن گفت که ایالات متحده در پی رویارویی با چین نیست.

29 فروردین 1400

دادستانی تهران به دنبال کانون های فساد بازار مرغ

تهران (پانا) - القاصی، دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت دادستانی تهران آماده همکاری با دستگاه های مختلف برای برطرف نابسامانی های توزیع مرغ و مبارزه با کانون های فساد در این زمینه است.

28 فروردین 1400

درخواست بزرگترین انجمن راهبان بودایی برای توقف خشونت در میانمار

رسانه ها امروز (چهارشنبه) گزارش دادند، قدرتمندترین انجمن راهبان بودایی میانمار از خونتا خواسته تا به خشونت علیه معترضان در این کشور خاتمه دهد و یک اقلیت مسلح را به شکنجه و کشتار غیرنظامیان بیگناه از زمان کودتای اول فوریه متهم کرد.

26 فروردین 1400

کرونا دریافت که دیگر تقصیر بابا مسعود نیست!، این همه کرونایی در استقلال باعث خجالت است خبرنگاران

شاهرخ بیانی، پیشکسوت استقلال گفت: عادت کرده ایم همه تقصیرها را گردن وزیر ورزش می اندازیم ولی انصافا کنترل یک تیم برای دوری از کرونا هم اینقدر مشکل بود که اینگونه تیم را روی هوا ببرید؟

25 فروردین 1400

سامانه هوشمند پایش سلامت مکانیزه زیرساخت های حمل و نقل طراحی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر امیر گل رو استاد دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: داده برداری سریع، استاندارد، صحیح و دقیق از شرایط روسازی به منظور تحلیل شرایط عملکردی روسازی و برنامه ریزی نگهداری...

22 فروردین 1400

بورس چگونه از سهامداران خرد حمایت می کند؟

تهران (پانا) - اوراق اختیار فروش تبعی با هدف حمایت از سهامداران خرد دارای پرتفوی (ارزش سبد سهام) زیر 10 میلیون تومان توسط صندوق سرمایه گذاری مشترک توسعه بازار سرمایه منتشر می شود.

22 فروردین 1400

خبرنگاران فرایند کاهشی نرخ بیکاری استان کرمانشاه در سال 1400 نیز تدوام خواهد داشت

کرمانشاه- خبرنگاران- استاندار کرمانشاه با اشاره به کاهش نرخ بیکاری استان در 2 سال اخیر به دنبال تدوین و اجرای سند اشتغال، گفت: کاهش نرخ بیکاری استان براساس این سند در سال 1400 نیز تدوام خواهد داشت.

17 فروردین 1400

حکم سنگین برای قاچاقچی لوازم خانگی در تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از حکم سنگین برای قاچاقچی لوازم خانگی در تعزیرات حکومتی استان اطلاع داد.

16 فروردین 1400

خبرنگاران مردم خراسان جنوبی بیش از 2 میلیارد ریال کتاب خریدند

بیرجند - خبرنگاران - معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: مردم این استان در طرح زمستانه کتاب 99 بیش از 2 میلیارد و 195 میلیون ریال کتاب را خریداری کردند.

15 فروردین 1400

خبرنگاران برنامه سازگاری با کم آبی مازندران تصویب شد

ساری - خبرنگاران - برنامه های سازگاری با کم آبی مازندران شنبه شب در نشست کارگروه ملی که با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو در ساری برگزار گردید ، به تصویب رسید.

11 فروردین 1400

نقش قالیباف در هیاهوی مجلس علیه توافق با آژانس

روز گذشته مجلس شورای اسلامی پس از برگزاری جلسه غیرعلنی به شکل بی سابقه به توافق ایران و آژانس درباره نظارت ها بر برنامه هسته ای ایران انتقاد کرد. نمایندگان با شتابزدگی از دولت به قوه قضائیه شکایت کردند. آنها از عبارات تند و تیزی علیه توافق با آژانس و...

7 فروردین 1400

سود سهام عدالت سال آینده بسیار بیشتر خواهد بود

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس سازمان بورس گفت: سود سهام عدالت سال آینده بسیار بیشتر از سال جاری خواهد بود.

5 فروردین 1400

خبرنگاران تحریم انصارالله یمن لغو شد

نیویورک- خبرنگاران- خزانه داری آمریکا روز سه شنبه گفت تحریم های انصارالله یمن را لغو کرده است.

2 فروردین 1400

دموکرات ها راه را برای تصویب بسته حمایتی 1.9 تریلیون دلاری بایدن هموار کردند

همزمان با اینکه قانون گذاران آمریکایی طرح کلی لایحه بودجه را تصویب کردند که به آنها اجازه خواهد داد تا طی چند هفته آینده بدون حمایت جمهوری خواهان برنامه رئیس جمهور این کشور را پیش ببرند، جو بایدن و متحدان دموکراتش در کنگره به سرعت بسته حمایتی 1.9 تریلیون...

27 اسفند 1399

جلسه شائبه برانگیز یک کاندیدای انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در مشهد، خرج این مراسم از کجا تامین می گردد؟

انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی 16 اسفندماه درحالی برگزار می گردد که یکی از نامزدهای پرحاشیه این انتخابات قرار است در مشهد جلسه ای با بعضی از روسای هیئت ها داشته باشد.

26 اسفند 1399

کارنامه پرداختی ارز 4200 تومانی از ابتدای سال جاری

بانک مرکزی از ابتدای سال تا به امروز علیرغم فشار تحریم ها، ارز کالا های اساسی را به میزان 8 میلیارد و 740 میلیون دلار تامین نموده است.

25 اسفند 1399

نهادهای حامی برنامه موشکی ایران تحریم می شوند

به گزارش خبرنگاران، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز سه شنبه در نشست خبری روزانه خود در پاسخ به این پرسش که آیا معتقدید ایران به نداشتن سلاح هسته ای متعهد است گفت که ایران عضو معاهده منع گسترش تسلیحات هسته ای است و طبق آن به عدم فراوری سلاح هسته...

24 اسفند 1399

پلیس به فرار عظیم مالیاتی انتها داد

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی ازشناسایی و دستگیری متهمان فرار مالیاتی به ارزش 653 میلیارد ریال اطلاع داد.

22 اسفند 1399

ضرورت بازگشت به سیاست های فقرزدایی

42 سال پیش در چنین روزهایی نظام اسلامی در نخستین روزهای استقرار خود بود و شور و شعف مردم از این پیروزی عظیم، در اوج خود بود. مروری بر تیتر اخبار و گزارش های نشریات پرشمار آن ایام، نشان می دهد عدالت اجتماعی و برطرف فقر یکی از اولین و مهم ترین خواسته های مردم...

21 اسفند 1399

بدافزارها از فیشینگ پیشی گرفتند

بیشترین فراوانی رخدادهای رایانه ای در هفته دوم و سوم بهمن ماه، مربوط به آلودگی به بدافزار و بات و فیشینگ سایت های خارجی بوده است.

20 اسفند 1399
تعداد: (283)