اخبار اقتصادی

کاهش محدودیتهای کرونایی در آلمان

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر بهداشت آلمان با اشاره به تداوم واکسیناسیون عمومی در این کشور و کاهش شدید نرخ مبتلایان به کووید 19 از کاهش تدیجی محدودیت ها از جمله الزام ماسک زدن خبرداد.

6 مرداد 1400

احیای آثار معنوی در سرزمین آلتایی روسیه

در دوران شوروی سابق، مبارزات ضد دینی نیروهای دولتی باعث شد که هفده کلیسای اصلی شهر بیسک، در آلتایی روسیه نابود شوند و اکنون مسئولان آلتایی کوشش دارند که به احیا و بازسازی آنچه بپردازند که متعلق به گذشتۀ این سرزمین بوده است.

4 مرداد 1400

برخورد و عقب نشینی بیت کوین با یک سقف مقاومتی سنگین

خبرنگاران- در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی شاهد برخورد و عقب نشینی بیت کوین با یک سقف مقاومتی سنگین بودیم.

4 مرداد 1400

ویزای کانادا: مهاجرت به کانادا ویژه مدیران (به وسیله برنامه ICT)

برنامه انتقال درون شرکتی یکی از گزینه هاییست که برای مهاجرت به کانادا و اخذ مجوز کار این کشور، در اختیار دارید. این برنامه که با نام ICT شناخته می گردد، مخفف عبارت (Intra-company transferees) است.

3 مرداد 1400

پیش بینی افزایش مصرف برق در هفته جاری

تهران (پانا) - یک مقام مسئول گفت با پیش بینی افزایش دمای هوا و به منظور تامین برق مرکز، همزمان با قطع برق 47 دستگاه اجرایی تهران در اولین روز هفته جاری، نظارت بر مصرف انرژی ادارات افزایش یافت.

1 مرداد 1400

قیمت مسکن در غرب تهران ، جنت آباد متری چند؟

به گزارش خبرنگاران، بر اساس آگهی های ثبت شده در سایت دیوار، میانه قیمت فروش مسکن در بعضی از منطقه ها غرب تهران به دست آمده است.

30 تیر 1400

شکایت علیه ترامپ برزیل به علت عملکرد ضعیف در مورد واکسیناسیون

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، یکی از سناتور های برزیل با طرح شکایتی در دادگاه عالی این کشور خواهان رسیدگی به اتهامات ژایر بولسونارو رئیس جمهور، در مورد واکسیناسیون مردم برای مقابله با کرونا شد.

27 تیر 1400

رد پای بن سلمان در بحران تشکیل دولت لبنان

منابع سیاسی لبنان گزارش دادند که در سایه تشدید موانع برای تشکیل دولت در این کشور احتمالاً این پرونده تا دو ماه آینده نیز به نتیجه نرسد.

22 تیر 1400

پیغام مهم اجلاس گروه هفت ازنگاه مرکل!

خبرنگاران: صدراعظم آلمان آدینه شب گفت که اجلاس گروه هفت سالجاری یک پیغام قوی در حمایت از چند جانبه گرایی ارسال خواهد نمود.

19 تیر 1400

تسهیلات 130 میلیاردی مکانیزاسیون کشاورزی در بابل

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرجهاد کشاورزی بابل از تخصیص 130 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به این شهرستان در امسال اطلاع داد .

18 تیر 1400

بهترین دوربین های بدون آینه در سال 2021

با توجه به این موضوع که اکنون دوربین های بدون آینه بسیار زیادی و با مارک های مختلف در بازار وجود دارند، افراد مختلف در زمان تصمیم گیری برای خرید دوربین جدید با مشکل های مختلفی در زمان تحقیق و خرید دوربین روبرو می شوند.

17 تیر 1400

قیمت بیت کوین امروز 30 اردیبهشت 1400

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 752.06 میلیارد دلار، در رتبه 1 بازار قرار داشته و سهم 42.37 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت 40,187 دلار، با احتساب نرخ تتر...

17 تیر 1400

بایدن، سرمایه گذاری در 59 کمپانی دیگر چینی را ممنوع می نماید

دولت بایدن قرار است در حکم اجرایی جدیدی کمپانی های آمریکایی را از داد و ستد با 59 کمپانی چینی مظنون به همکاری با بخش فناوری جاسوسی و دفاعی چین منع کند.

16 تیر 1400

ابرو گوندش از رضا ضراب طلاق گرفت

دادگاهی در ترکیه حکم به طلاق ابرو گوندش خواننده ترکیه ای از رضا ضراب تاجر ایرانی زندانی در آمریکا داد.

14 تیر 1400

بنگاه های املاک از فرآیند تمدید قراردادهای اجاره حذف شدند

به گزارش خبرنگاران، دیروز وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مصوبه ستاد ملی کرونا برای تمدید قراردادهای اجاره مسکن تاکید کرد: میزان افزایش سقف حداکثری نرخ اجاره بها نیز مانند سال گذشته تعیین شده است.

14 تیر 1400

جزئیات ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی

به گزارش خبرنگاران، اطلاعات ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران در بخش خدمات غیر حضوری سازمان در نشانی: https://eservices.tamin.ir/view/#/registration در دسترس است.

8 تیر 1400

داستان ترین های یک قرن

همین چند وقت پیش بود که داستان خاتمه قرن و ورود به یک سده دیگر نقل همه محافل و فضاهای مختلف شده بود. قصه ای که البته چه از آن گفته شود چه نه راه خودش را می رود و ردش را در تاریخ باقی می گذارد.

7 تیر 1400

رشد 24 درصدی بازار تلفن همراه در سه ماهه نخست سال 2021

در سه ماهه اول سال 2020 و همزمان با نخستین قرنطینه های ناشی از کرونا، بازار فراوری، فروش و صادرات تلفن همراه نیز تحت تاثیر نهاده شد. تنها دوازده ماه بعد، این صنعت توانسته است دوباره روی پای خود بایستد و آخرین گزارش ها حاکی از افزایش 24 درصدی در حمل و نقل تلفن...

6 تیر 1400

نرح اجاره مسکن در شیراز ، اجاره نشینی در شیراز چقدر هزینه دارد؟

به گزارش خبرنگاران، بازار مسکن در کلانشهرهایی مثل شیراز، با افزایش قیمت زیادی همراه بوده و نرخ اجاره نشینی افزایش پیدا کرده است.

2 تیر 1400

یارانه 450 هزار تومانی از دید رضایی

محسن رضایی، روز جمعه هفتم خردادماه در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

1 تیر 1400
تعداد: (332)