سلامتی و پزشکی

فقط 40 درصد تهرانی ها نگران کرونا هستند ، حداقل دوهفته تعطیلی ضروری است

زهرا نژاد بهرام با اشاره به اینکه وارد موج چهارم کرونا شده ایم، گفت: اجرای تعطیلی کامل تهران حداقل به مدت دو هفته جهت مقابله با کرونا لازم است.

3 آذر 1399

کارهایی که نباید در برزیل انجام دهید!

تصویرسازی شگفت انگیز از برزیل همیشه این کشور را در فهرست برترین مقاصد گردشگری دنیا قرار داده است. با این حال، گزارش های مربوط به جرائم باندهای فروش مواد مخدر هرگز از دید رسانه های بین المللی پنهان نمانده اند. این امر موجب خلق تصویری متناقض از یک سرزمین...

2 آذر 1399

رئیسی: رعایت پروتکل های بهداشتی باید به ایام نوروز باز شود

معاون بهداشت وزارت بهداشت با تاکید بر نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی، گفت: رعایت کمتر از 80 درصدی پروتکل های بهداشتی اثربخشی لازم را ندارد.

1 آذر 1399

روایت نزدیکترین شاهد عینیِ مرگ دلخراش سنگ نورد ایرانی

به گزارش خبرنگاران، در حادثه هفته گذشته مربوط به پل خواب استان البرز که منجر به مرگ مرتضی نادی در جریان آزمون ورودی مربیگری درجه 2 سنگ نوردی شد، زانیار ابراهیمی نزدیکترین فرد به حادثه بود.

28 آبان 1399

ماموریت دو پزشک زن ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا، اعتماد AFC به پزشکی فوتبال ایران

دو پزشک زن و یک پزشک مرد ایرانی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای ماموریت در لیگ قهرمانان آسیا منطقه شرق به قطر دعوت شده اند.

27 آبان 1399

کرونا جان چند تهرانی را از ابتدای اسفند گرفت؟ ، شرایط در پایتخت فوق قرمز است

شرایط در تهران فوق قرمز است، آمار متوفیان بالا رفته است و از ابتدای اسفند به گفته رئیس کمیته سلامت شورای شهر 13 هزار و 826 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

26 آبان 1399

ابتکار: مدعیان بی اثری تحریم ها گزارش هلال احمر را تحویل بگیرند

تهران(پانا) - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در توئیتی، با مخاطب قرار دادن کسانی که تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران را بی تاثیر می دانند، نوشت عجالتا گزارش هلال احمر را تحویل بگیرند.

25 آبان 1399

خبرنگاران بایدن: ماسک زندگی ها را نجات می دهد، سوسیالیست نیستم

نیویورک- خبرنگاران- نامزد حزب دموکرات در رقابت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بر اهمیت استفاده از ماسک تاکید کرد و گفت استفاده از ماسک، زندگی ها را حفظ می کند.

21 آبان 1399

تهران تلخ ترین روزهای کرونایی خود را می گذراند

تهران (پانا) - فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر ضرورت نظارت دقیق بر فرایند رعایت پروتکل های بهداشتی در فرودگاه ها برای جلوگیری از شیوع کرونا گفت در شرایط فعلی صنعت هوانوردی می تواند به عنوان یک گلوگاه حساس عمل کند.

19 آبان 1399

خبرنگاران پزشک رئیس جمهوری آمریکا: کرونای ترامپ 72 ساعت پیش تشخیص داده شد

نیویورک- خبرنگاران- پزشک رئیس جمهوری آمریکا با اعلام اینکه کرونای ترامپ از 72 ساعت پیش تشخیص داده شد، گفت ما به دقت او را تحت نظر داریم اما امروز به اکسیژن وصل نشده است.

18 آبان 1399

ترامپ: روز های آینده یک آزمون واقعی خواهد بود

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بعد از گذراندن یک شب در بیمارستان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا می گوید حال او فعلا خوب است، اما چند روز آینده یک آزمون واقعی خواهد بود.

18 آبان 1399

تحصیل در مقطع دکتری در کانادا

شرایط پذیرش مقطع دکترا در کاناداشرایط تحصیل در دانشگاه های کانادا برای مقطع دکترا با توجه به دوره های آموزشی و دانشگاه های این کشور متفاوت است اما به طورکلی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

16 آبان 1399

آخرین آمار مبتلایان به کرونا در ترکیه، فرایند نزولی شمار بیماران بد حال

وزیر بهداشت ترکیه نوشت: فرایند نزولی شمار بیماران شدید ادامه دارد. تعداد بیماران بهبودیافته از کرونا به شمار موارد ابتلای جدید نزدیک است.

15 آبان 1399

روحانی: وضع جرائم برای تضمین رعایت دستورالعمل های بهداشتی ضروری است

تهران (پانا) - رئیس جمهوری، نظارت های گسترده تر و وضع جرائم براساس مطالبه عمومی و درخواست دستگاه های مسئول و نظارتی را برای تضمین رعایت دقیق و همگانی دستورالعمل های بهداشتی و مهار فرایند شیوع بیماری کرونا در جامعه، ضروری خواند و از روسای کمیته های امنیتی...

14 آبان 1399

چین شهر هوشمند ضد کرونا می سازد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گروه علوم و فناوری های نوین پژوهشگاه فضای مجازی، این منطقه مسکونی بخشی از ناحیه جدید شیانگان، کلان شهری در نزدیکی پکن است که مساحتی بسیار بیشتر از لندن عظیم دارد.

14 آبان 1399

بر اساس گروه خونی چه غذاهایی بخوریم؟

بر اساس گروه های خونی می توان نوع تغذیه و خوراک هر شخصی را مشخص کرد گروه خونی با توانایی بدن در هضم غذاها در ارتباط است بنابراین هر گروه خونی مشخص می نماید که هر شخص باید چه نوع غذاهایی را استفاده کند تا زندگی سالمی داشته باشد. این نظریه توسط دکتر پیتر...

13 آبان 1399

بورسیه تحصیلی در کانادا (Scholarship)

این نوع بورسیه با توجه به دستاوردهای علمی، تحقیقاتی و کاری به افراد واجد شرایط اختصاص داده می گردد. اسکالرشیپ در بعضی دانشگاه های کانادا با نام فلوشیپ (Fellowship) نیز شناخته می گردد.

10 آبان 1399

محققان ژاپنی مینی قلب ساختند

به گزارش خبرنگاران به نقل از سرویس بین المللی سازمان رسانه های عمومی ژاپن(NHK)، گروهی از محققان ژاپنی ادعا می نمایند با استفاده از سلول های بنیادی یک موش پیروز به ساخت یک مینی قلب شده اند که به درستی کار می نماید.

6 آبان 1399

ظهور پرداخت های موبایلی با اینترنت اشیا

بهره گیری از اینترنت اشیا، ظهور سیستم های پایانه فروش هوشمند به پذیرش فراگیر پایانه فروش بیومتریک، ظهور پرداخت های موبایلی به وسیله پایانه فروش، رهگیری دیجیتال محصول و برچیده شدن صف ها و آسان شدن پرداخت از راه دور منجر می گردد.

6 آبان 1399

واکنش عمومی در آمریکا از اظهارنظر ترامپ درباره سلامتی اون

صحبت های دونالد ترامپ در تعریف از سلامت خوب رهبر کره شمالی موجی از واکنش های منفی آمریکایی ها علیه وی را در فضای مجازی در پی داشت.

4 آبان 1399
تعداد: (196)