اخبار اقتصادی

ادعای وزیر صنعت در مورد کاهش قیمت سیمان

به گزارش خبرنگاران، سیدرضا فاطمی امین در جلسه ویدئوکنفرانسی با رؤسای سازمان های صمت و مدیران عامل شرکت شهرک های صنعتی استانی با موضوع بررسی مسائل مرتبط با صنعت سیمان، گفت: تمامی فعالان صنعت سیمان مکلف به ثبت نام در سامانه جامع تجارت و ثبت اطلاعات خرید...

1 مهر 1400

شرط پرداخت سهام عدالت به جاماندگان

به گزارش خبرنگاران، رحیم زارع درباره سهام عدالت گفت: تقریبا 50 میلیون نفر از مردم سهام عدالت دریافت می نمایند و به موازات آن حدود 20 تا 30 میلیون نفر که بیشتر بچه ها، کارگران و مشاغل آزاد هستند، فاقد این سهام هستند.

26 شهریور 1400

تاسیس 5 کافه کتاب تازه در مهرشهر و عظیمیه کرج

بهرام آجرلو، رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان کرج در گفت وگو با خبرنگاران ، با بیان اینکه این روزها ناشران با مشکل تهیه و تامین کاغذ روبه رو هستند، گفت: در بحث تولید کتاب ناشران به دلیل نوسانات نرخ کاغذ با مشکل روبه رو هستند که اگر در این زمینه راهکاری...

22 شهریور 1400

نحوه ثبت نام وام کرونایی اصناف چگونه است؟

تهران (پانا) - اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات 12 درصد برای 14 گروه شغلی و همچنین تالارداران خبر داد.

22 شهریور 1400

افتتاح 23 طرح تعاونی لرستان

23 تعاونی استان لرستان با سرمایه گذاری 81 میلیارد تومان و ایجاد 239 فرصت شغلی روز سه شنبه همزمان با 268 طرح کشوری افتتاح شد.

18 شهریور 1400

5هزار میلیارد تسهیلات برای توسعه بازار نانوفناوری

ایجاد بسترهای تامین اقتصادی و رونق بازارسازی ضرورتی برای توسعه بازار محصولات ایران ساخت است تا این محصولات به بازارهای داخلی و بین المللی وارد شوند.

8 شهریور 1400

محدودیت های نو صادراتی وزارت صنعت برای فولاد ملغی شد

در پی اعتراض انجمن تولیدکنندگان فولاد نسبت به ایجاد محدودیت های صادراتی برای تولیدکنندگان فولاد که موجب حذف نام بسیاری از آن ها از لیست واحدهای مجاز به صادرات شده بود، دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه ای تازه به دفتر مقررات صادرات و...

7 شهریور 1400

کدام لوازم آرایشی خطرناک و سمی هستند؟

تجزیه و تحلیل ها نشان می دهد بسیاری از اقلام آرایشی حاوی مواد شیمیایی خطرناکی هستند.

3 شهریور 1400

ورود هواوی به بازار خودرو در پی شکست در بازار موبایل

شرکت هواوی که بخاطر تحریم های اعمال شده از سوی آمریکا بخش قابل توجهی از سهم بازار موبایل را از دست داده، به سمت بازار خودرو گرایش پیدا نموده و میخواهد تمرکز بیشتری بر این حوزه داشته باشد. این غول چینی دنیای دیجیتال سابقه همکاری با برند های مطرح خودروسازی...

2 شهریور 1400

همه شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تا 20 اسفند به بورس می آیند

مدیرکل امور استان های وزارت اقتصاد گفت: در حال حاضر به جز 3 استان سهام بقیه شرکت های سرمایه گذاری استانی کشور در بورس معامله می گردد و برای استان های به جامانده هم تا قبل از 20 اسفندماه فرایند درج نماد و فعال شدن معاملات انجام می گردد.

30 مرداد 1400

خبر مهم سازمان هدفمندی یارانه ها برای بازنشستگان

امید حاجتی مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: 10 هزار میلیارد ریال از محل منابع این سازمان به بازنشستگان دستگاه های اجرایی پرداخت شده است.

24 مرداد 1400

شیائومی معرفی گوشی و تبلت های نو در تاریخ 19 مرداد را تأیید کرد

روز گذشته لی جون، مدیرعامل شیائومی رسما گفت شرکت چینی قصد دارد در روز 19 مرداد امسال (10 آگوست) گوشی و تبلت های نو خود را معرفی کند.

22 مرداد 1400

ارزان ترین خودروهای بازار در تهران

خبرنگاران : پراید 131 مدل 99 قیمتی معادل 113 میلیون تومان دارد و ساینا آپشنال مدل 99 هم با حداکثر قیمت 156 میلیون تومان به فروش می رسد.

21 مرداد 1400

مدل سرمایه گذاری فولاد مبارکه در حوزه محیط زیست؛ الگوی صنعت فولاد ایران

تهران (پانا) - دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به فعالیت های شرکت فولاد مبارکه در راستای حفظ و صیانت از محیط زیست می گوید شرکت فولاد مبارکه جزو اولین شرکت هایی است که پیروز به دریافت استاندارد ISO14000 (شامل استانداردهای بین المللی در رابطه با...

15 مرداد 1400

مقدم: نان گران نشود، نانوا از کجا نان بخورد!؟ ، تصمیمی برای افزایش قیمت نان گرفته نشده است

رئیس اتحادیه نانوایان سنتی گفت: اگر قیمت نان مسکوت بماند و دوباره بعد از چند سال قیمت ها را چند برابر کنیم با اعتراض مردمی روبرو می شویم در حالی که افزایش قیمت نان به نسبت نرخ تورم خیلی به چشم مردم نمی آید و با آن کنار می آیند.

15 مرداد 1400

انجام 37 پژوهش مورد احتیاج 16 دستگاه اجرایی استان تهران

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: کمیته منتخب کارگروه پژوهش و فن آوری استان تهران 37 عنوان پژوهشی مورد احتیاج 16 دستگاه اجرایی استان تهران را بر اساس اولویت ها مورد تائید قرار داده است که به وسیله فراخوان، این پژوهش ها انجام خواهد شد. ...

15 مرداد 1400

پایتخت گز ایران در تکاپوی شیرین کردن کام ایرانیان

در آستانه عید نوروز، پایتخت گز ایران (بلداجی) در تکاپوی شیرین کردن کام ایرانیان است.

15 مرداد 1400

حمله مضاعف کرونا بر دستفروشان؛ هم جان و هم مال

کرونا که آمد همه دچار مشکل شدند اما برخی ها مشکلاتشان بیشتر است. دست فروش ها حالا دو مشکل اساسی دارند، هم نگران جانشان هستند و هم چون خریداران کمتر شده اند مشکل درآمد پیدا نموده اند

15 مرداد 1400

کلاه 300هزار یورویی بودیمیر بر سر پرسپولیس!

مهاجم کروات سابق پرسپولیس درحالی با قرارداد 500هزار یورویی برای یک فصل ونیم به این تیم آمد که بعد از آن با 21هزار و 600یورو به لوکوموتیو رفت.

15 مرداد 1400

خبرنگاران مردم منازل خود را به صورت منظم ضدعفونی کنند

بندرعباس- خبرنگاران- فرماندار خمیر از مردم این شهرستان خواست برای پیشگیری از ویروس کرونا، منازل و محدوده محل زندگی خود را به صورت منظم ضدعفونی کنند.

15 مرداد 1400
تعداد: (676)