اخبار مجلس

عملکرد قابل قبول دستگاه های اجرایی خوزستان در جذب و حمایت از سرمایه گذار

خبرنگاران/خوزستان مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی خوزستان در سال جاری عملکرد قابل قبولی در جذب و حمایت از سرمایه گذار داشته اند.

25 شهریور 1400

چه کسانی برای تحلیف رییسی می آیند؟

میهمانان مراسم تحلیف همیشه هنگام آغاز دوره های ریاست جمهوری مورد توجه رسانه ها بوده اند. حضور یا عدم حضور کشور ها و هم سطح مقامی که حاضر می گردد، به اسم یکی از نشانه های سطح روابط کشور ها در هنگام آغاز دولت ارزیابی می گردد.

22 مرداد 1400

تاسیس کتابخانه در شهرها و روستاهای پرجمعیت فاقد کتابخانه

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی، اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چالدران به ریاست حسن محمدزاده، فرماندار شهرستان چالدران و با حضور خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی، اصغر فراهانی، معاون سیاسی و اجتماعی...

17 مرداد 1400

قانون ضد کار و آزمون مجلس جدید ، چرخه باطل دوگانه کارگر و کارفرما

در حال حاضر بسیاری از نمایندگان مجلس جدید نسبت به این قوانین اعتراض دارند، اما تا به امروز هیچ کدام راه چاره کارشناسی شده ای را اعلام ننموده و فقط به شعار های همیشگی بسنده نموده اند.

15 مرداد 1400

پاسخ منتخبان مجلس یازدهم به آشنا: بعد از انتخاب رئیس مجلس، تجربه جدیدی برایتان رقم خواهیم زد

منتخبین یازدهمین دوره مجلس به اظهارات اخیر آشنا درمورد انتخاب رئیس مجلس آینده واکنش نشان دادند.

15 مرداد 1400

انتقاد تند رئیس سازمان سنجش از بعضی اعضای ستاد کرونا ، برگزاری کنکور سراسری ساده تر از آزمون دکتری است ، در آزمون دکتری پروتکل ها رعایت شد؟

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: این سازمان در مورد برگزاری کنکور تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کروناست، اما متاسفانه تمامی افراد مرتبط و غیرمرتبط و حتی بعضی از اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا نیز با مصوبات این ستاد مخالفت می نمایند.

15 مرداد 1400

پاسخ ارتش به سخنان جنجالی فتاح

روابط عمومی پادگان کوهک پیرامون اظهارات رئیس بنیاد مستضعفان در برنامه زنده نگاه یک در مورد اراضی این پادگان توضیحاتی منتشر کرد.

15 مرداد 1400

روز روستا و ضرورت گذار به توسعه سازوکاری

چند دهه برنامه ریزی تـوسـعه مـحور در ایران در بهترین حالت به گسترش زیرسـاخت های بدون برنامه برخـورداری مردم از آنها، طرح های عظیم، کم عظیم و کم اثر، تندیس هایی از صنعت (مانند کارخانه های فولاد با مقیاس فراوری پایین و بدون آب که به مرور همه آنها تعطیل...

15 مرداد 1400

نخستین مجلس مشروطه

مهم ترین اقدام این مجلس تدوین قانون اساسی کشور در 51 اصل بود. حضور هدایت به عنوان یک چهره معتدل در تدوین سریع این قانون تاثیر زیادی داشت.

15 مرداد 1400

ارائه اصلاحیه بودجه 99 شهرداری تا خاتمه سال

تهران (پانا) - معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت با حکم شهردار تهران فرآیند تدوین بودجه 1400 شهرداری تهران به زودی آغاز خواهد شد و در کنار این اقدام، اصلاحیه بودجه 1399 هم از سوی شهرداری تهران تا پایان امسال به شورای شهر ارائه می...

15 مرداد 1400

تمامی خدمات وزارت راه و شهرسازی الکترونیکی می گردد

تهران(پانا) - اسلامی گفت که متعهد هستیم تا خاتمه آذر ماه، همه فعالیت ها در دستگاه های مرتبط با وزارت راه و شهرسازی الکترونیکی گردد.

15 مرداد 1400

کف حقوق کارمندان و بازنشستگان تعیین شد

براساس پیش نویس لایحه بودجه 1400 کف حقوق کارمندان و بازنشستگان 3.5 میلیون تومان می گردد که نسبت به امسال 25 درصد افزایش دارد.

15 مرداد 1400

جدیدترین اقدام پرسپولیس برای لغو محرومیت آل کثیر

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس و با اعلام امیرساعد وکیل، لایحه باشگاه پرسپولیس در اعتراض به تصمیم کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد محرومیت عیسی آل کثیر به ثبت رسید.

15 مرداد 1400

دولت برای فروش روزانه 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت مصمم است

رئیس جمهوری گفت: دولت مصمم است سال آینده روزانه 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت و میعانات بفروشد و توانش هم وجود دارد.

15 مرداد 1400

10 خبر مهم برای آینده بورس ، سهامداران منتظر چه اتفاقاتی باشند؟

به گزارش خبرنگاران، در ابتدای هفته با توجه به تغییر دامنه نوسان بورس خیلی از سهامداران امیدوار به فرایند صعودی شاخص بورس بودند اما این امیدها با نزدیک شدن به انتها هفته کمرنگ تر شده و فرایند صعودی روز شنبه در ادامه هفته خیلی زود رنگ باخت. اما آخرین اخبار...

15 مرداد 1400

دوئل بورسی در زمین تردید

با این که چندی پیش برخی از تحلیلگران از تداوم ورود بازار به فاز فرسایشی تا سرانجام سال خبر داده بودند؛ اما تغییر جریان معاملات بازار در پی رویداد های جهانی و برخی مصوبات داخلی، جامعه سهامداری را غافلگیر کرد. این اتفاق در حالی روی داد که میزان رشد نماگر...

15 مرداد 1400

ترور 64 مقام مکزیکی در 6 ماه

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورو نیوز، با وجود آنکه انتخابات در مکزیک چهار ماه دیگر برگزار می گردد اما با این وجود کوشش گروه ها برای حذف رقیبان سیاسی شروع شده بطوری که در 6 ماه اخیر بیش از 60 مسئول سیاسی در این کشور کشته شده اند.

15 مرداد 1400

شکایت تازه باشگاه پرسپولیس بابت حمله به اتوبوس اعضای تیم در اصفهان

باشگاه پرسپولیس لایحه شکایتی جدیدی درباره پیگیری اتفاقات سفر به اصفهان در حاشیه ملاقات با ذوب آهن تنظیم کرد و در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار داد.

15 مرداد 1400

مافی: قانون درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها تحولی در مدیریت شهری رقم می زند

رئیس کمیسیون مشترک مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که موارد متعددی در لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها دیده شده که منابع درآمدی پایداری برای شهرداری ها و دهیاری ها پیش بینی نموده است تا قطار مدیریت شهری را به ریل اصلی خود بازگرداند. ...

13 مرداد 1400

کرملین: تحریم های آمریکا را بدون پاسخ نمی گذاریم

سخنگوی کرملین ضمن غیرقابل قبول خواندن تحریم های واشنگتن علیه پروژه نورد استریم 2 تأکید کرد که مسکو این تحریم ها را بدون پاسخ نمی گذارد.

13 مرداد 1400
تعداد: (71)