اخبار مجلس

افزایش 50 درصدی اعتبارات دانشگاه علامه، بدهی معوقه کارکنان پرداخت شد

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به افزایش 50 درصدی اعتبار دانشگاه ها نسبت به سال قبل، گفت: سال جاری اتفاق خوبی در مجلس برای دانشگاه ها از جمله دانشگاه علامه افتاد،با لایحه دولت حدود 30 درصد اعتبار دانشگاه افزایش پیدا کرد. مجلس...

30 خرداد 1401

احتیاج جدی گلستان بحث آب است

نماینده مردم گرگان و آق قلا گفت: احتیاج جدی استان بحث آب است و گرگان به عنوان مرکز استان از آب چاه استفاده می نماید.

17 اسفند 1400

انگار جنگ تازه در آبادان و خرمشهر تمام شده است ، تاکید رئیس جمهور بر ابلاغ مصوبات سفر

خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به جلسه روز گذشته هیات دولت و آنالیز مصوبات سفر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور بر ابلاغ این مصوبات تاکید داشت تا اعتبارات آن ها به سرعت تامین گردد.

26 بهمن 1400

افزایش 129 درصدی بودجه وزارت صمت ، بودجه برای مردم انقباضی است؟

به گزارش خبرنگاران، در لایحه بودجه سال آینده بودجه وزارت صمت از پنج هزار و 41 میلیارد تومان به 11هزار و 529 میلیارد تومان رسیده است. آیا افزایش بودجه 129 درصدی این وزارت خانه قرار است صرف افزایش فراوری و صادرات گردد؟

19 بهمن 1400

فیاضی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، مدرک دکترا ندارد؟

نماینده مردم خرم آباد در مجلس، اعلام کرد: آن زمانی که زاکانی و فیاضی با هم رفیق شدند، دختر آقای زاکانی یک سالش بوده و برادر فیاضی هم 4 یا 5 سالش بوده است. در واقع رفاقت این آقایان بسیار قدیمی تر از نسبت فامیلی است؛ بنابراین این یک حرف انحرافی ست.

8 دی 1400

زیرساخت های منطقه ویژه شمال استان بوشهر تکمیل گردد

خبرنگاران/بوشهر استاندار بوشهر گفت: منابع مالی برای تکمیل زیرساخت های اساسی منطقه ویژه انرژی مالی شمال استان تامین گردد.

12 آبان 1400

پرداخت 120 میلیارد تومانی تسهیلات با هدف اشتغالزایی در 4 شهرستان خوزستان

نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 120 میلیارد تومان در چند بخش در منطقه مصوب شده و به زودی تسهیلات به متقاضیان پرداخت خواهد شد.

30 مهر 1400

عملکرد قابل قبول دستگاه های اجرایی خوزستان در جذب و حمایت از سرمایه گذار

خبرنگاران/خوزستان مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی خوزستان در سال جاری عملکرد قابل قبولی در جذب و حمایت از سرمایه گذار داشته اند.

25 شهریور 1400

چه کسانی برای تحلیف رییسی می آیند؟

میهمانان مراسم تحلیف همیشه هنگام آغاز دوره های ریاست جمهوری مورد توجه رسانه ها بوده اند. حضور یا عدم حضور کشور ها و هم سطح مقامی که حاضر می گردد، به اسم یکی از نشانه های سطح روابط کشور ها در هنگام آغاز دولت ارزیابی می گردد.

22 مرداد 1400

تاسیس کتابخانه در شهرها و روستاهای پرجمعیت فاقد کتابخانه

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی، اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چالدران به ریاست حسن محمدزاده، فرماندار شهرستان چالدران و با حضور خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی، اصغر فراهانی، معاون سیاسی و اجتماعی...

17 مرداد 1400

قانون ضد کار و آزمون مجلس جدید ، چرخه باطل دوگانه کارگر و کارفرما

در حال حاضر بسیاری از نمایندگان مجلس جدید نسبت به این قوانین اعتراض دارند، اما تا به امروز هیچ کدام راه چاره کارشناسی شده ای را اعلام ننموده و فقط به شعار های همیشگی بسنده نموده اند.

15 مرداد 1400

پاسخ منتخبان مجلس یازدهم به آشنا: بعد از انتخاب رئیس مجلس، تجربه جدیدی برایتان رقم خواهیم زد

منتخبین یازدهمین دوره مجلس به اظهارات اخیر آشنا درمورد انتخاب رئیس مجلس آینده واکنش نشان دادند.

15 مرداد 1400

انتقاد تند رئیس سازمان سنجش از بعضی اعضای ستاد کرونا ، برگزاری کنکور سراسری ساده تر از آزمون دکتری است ، در آزمون دکتری پروتکل ها رعایت شد؟

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: این سازمان در مورد برگزاری کنکور تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کروناست، اما متاسفانه تمامی افراد مرتبط و غیرمرتبط و حتی بعضی از اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا نیز با مصوبات این ستاد مخالفت می نمایند.

15 مرداد 1400

پاسخ ارتش به سخنان جنجالی فتاح

روابط عمومی پادگان کوهک پیرامون اظهارات رئیس بنیاد مستضعفان در برنامه زنده نگاه یک در مورد اراضی این پادگان توضیحاتی منتشر کرد.

15 مرداد 1400

روز روستا و ضرورت گذار به توسعه سازوکاری

چند دهه برنامه ریزی تـوسـعه مـحور در ایران در بهترین حالت به گسترش زیرسـاخت های بدون برنامه برخـورداری مردم از آنها، طرح های عظیم، کم عظیم و کم اثر، تندیس هایی از صنعت (مانند کارخانه های فولاد با مقیاس فراوری پایین و بدون آب که به مرور همه آنها تعطیل...

15 مرداد 1400

نخستین مجلس مشروطه

مهم ترین اقدام این مجلس تدوین قانون اساسی کشور در 51 اصل بود. حضور هدایت به عنوان یک چهره معتدل در تدوین سریع این قانون تاثیر زیادی داشت.

15 مرداد 1400

ارائه اصلاحیه بودجه 99 شهرداری تا خاتمه سال

تهران (پانا) - معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت با حکم شهردار تهران فرآیند تدوین بودجه 1400 شهرداری تهران به زودی آغاز خواهد شد و در کنار این اقدام، اصلاحیه بودجه 1399 هم از سوی شهرداری تهران تا پایان امسال به شورای شهر ارائه می...

15 مرداد 1400

تمامی خدمات وزارت راه و شهرسازی الکترونیکی می گردد

تهران(پانا) - اسلامی گفت که متعهد هستیم تا خاتمه آذر ماه، همه فعالیت ها در دستگاه های مرتبط با وزارت راه و شهرسازی الکترونیکی گردد.

15 مرداد 1400

کف حقوق کارمندان و بازنشستگان تعیین شد

براساس پیش نویس لایحه بودجه 1400 کف حقوق کارمندان و بازنشستگان 3.5 میلیون تومان می گردد که نسبت به امسال 25 درصد افزایش دارد.

15 مرداد 1400

جدیدترین اقدام پرسپولیس برای لغو محرومیت آل کثیر

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس و با اعلام امیرساعد وکیل، لایحه باشگاه پرسپولیس در اعتراض به تصمیم کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد محرومیت عیسی آل کثیر به ثبت رسید.

15 مرداد 1400
تعداد: (78)