نکات فاز پنجم طرح ملی مسکن

به گزارش راوه بلاگ، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن از شروع فاز پنجم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در 109شهر استان های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان از 23آذر خبر داده و گفت: برای متقاضیان شهر فومن صرفا امکان ثبت نام در شهر شفت و برای متقاضیان شهرهای رودبار و منجیل نیز صرفا امکان ثبت نام در شهر لوشان وجود دارد.

نکات فاز پنجم طرح ملی مسکن

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

پروانه اصلانی، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن از شروع ثبت نام فاز پنجم طرح اقدام ملی مسکن در استان های اصفهان، زنجان، گیلان، مازندران، و لرستان از ساعت 10 صبح 23 آذر خبر داده و با اعلام اینکه ثبت نام تا ساعت 24 روز دوشنبه 25 آذرماه ادامه خواهد یافت، گفت: ثبت نام فاز پنجم به تفکیک شهر و همچنین شهرهای جدید در شش استان شروع شده و متقاضیان این استان ها نیز باید به نشانی tem.mrud.ir برای ثبت نام مراجعه نمایند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن توضیح داد: در صورت تکمیل ظرفیت شهرهای معین شده، سامانه بلافاصله برای آن شهر بسته می گردد.

وی همچنین در مورد ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای جدید استان اصفهان، گفت: برای متقاضیان شهرهای اصفهان، لنجان، نجف آباد، فلاورجان و خمینی شهر علاوه بر شهر خود در صورت وجود ظرفیت امکان ثبت نام در شهر جدید فولاد شهر وجود دارد.

اصلانی ادامه داد: برای متقاضیان شهرهای شهرستان اصفهان نیز علاوه بر شهر خود در صورت وجود ظرفیت امکان ثبت نام در شهر جدید بهارستان وجود دارد.

وی همچنین گفت: متقاضیان تمامی شهرهای استان اصفهان، علاوه بر شهر خود، در صورت وجود ظرفیت امکان ثبت نام در شهر جدید مجلسی را نیز دارند.

به گفته اصلانی، برای متقاضیان شهر فومن صرفا امکان ثبت نام در شهر شفت و برای متقاضیان شهرهای رودبار و منجیل، نیز صرفا امکان ثبت نام در شهر لوشان وجود دارد.

طرح اقدام ملی مسکن طرحی است که در آن 400 هزار واحد مسکونی طی سال جاری و سال آینده در سراسر کشور احداث می گردد. بر اساس برنامه ریزی ها، 200 هزار واحد این طرح توسط شرکت عمران شهرهای جدید در شهرهای جدید، 100 هزار واحد توسط شرکت بازآفرینی شهری در بافت های ناکارآمد شهری و 100 هزار واحد در شهرهای زیر 100 هزار نفر و توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث خواهد شد.

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

منبع: ساختمانچی
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 229

به "نکات فاز پنجم طرح ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکات فاز پنجم طرح ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید