مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها: آزادراه کرج-تهران پر ترافیک ترین جاده شد ، پنج جاده کشور مسدود است

به گزارش راوه بلاگ، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر تردد در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در جهت رفت و برگشت، روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها: آزادراه کرج-تهران پر ترافیک ترین جاده شد ، پنج جاده کشور مسدود است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، ایمان محرابی نیا، در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: در حال حاضر در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

وی از تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین- رشت در جهت رفت و برگشت اطلاع داد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-تهران محدوده پل کلاک اطلاع داد.

محرابی نیا اعلام کرد: در محور سوادکوه در محدوده تونل چپ دره 3 در استان مازندران از 25 خرداد تا 26 خرداد 99 از ساعت 7 تا 19 به دلیل اجرای عملیات برطرف مسائل جاری شدن آب از دیواره های تونل و کف جاده در تونل چپ دره 3، تونل مذکور مسدود است و تردد از محور قدیم گدوک، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.

* محدودیت ترافیکی جاده های منتهی به شمال در خاتمه هفته

وی گفت: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 13 تا 24 روز آدینه 23 خرداد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز آدینه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اعلام کرد: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون کماکان ممنوع است.

محرابی نیا افزود: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 22 روز آدینه 23 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 22 روز آدینه از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشا به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اظهار کرد: در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 21 خرداد و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و آدینه هفته جاری ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 امروز 21 خرداد تا ساعت 6 روز شنبه 24 خرداد در محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران -سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

محرابی نیا یادآور شد: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد با هماهنگی اجرای محدودیت ها کان لم یکن می گردد.

* سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.1 درصد

وی اعلام کرد: بر اساس اطلاعات سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2256 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 3.8 درصد افزایش دارد در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.1 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور

محرابی نیا افزود: در آزادراه کرج - تهران، آزادراه تهران - کرج، آزادراه کرج - قزوین در شبانه روز گذشته بیشترین تردد ثبت شد.

* پنج جاده کشور مسدود است

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر محور قزوین - همدان در کیلومتر 110 ، محور خرم آباد-پل دختر در استان لرستان، جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 978

به "مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها: آزادراه کرج-تهران پر ترافیک ترین جاده شد ، پنج جاده کشور مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها: آزادراه کرج-تهران پر ترافیک ترین جاده شد ، پنج جاده کشور مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید