درخشش دو گیلانی در جشنواره ملی یاریگران زندگی

به گزارش راوه بلاگ، خبرنگاران/گیلان المیرا فرهمند در بخش پویانمایی و نیکان نیک بین در بخش موشن گرافیک از گیلان در نخستین جشنواره ملی یاریگران زندگی که با هدف مبارزه با مواد مخدر برگزار گردید، حائز رتبه های برتر کشور شدند.

درخشش دو گیلانی در جشنواره ملی یاریگران زندگی

اسماعیل حیدری آزاد امروز در اختتامیه نخستین جشنواره ملی یاریگران زندگی که به صورت وبیناری در سراسر کشور برگزار گردید، پدیده مواد مخدر را بحران جهانی دانست و اظهار کرد: باید در راستای پیشگیری و مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به وسیله مطلعی و اطلاع رسانی، فرهنگسازی صورت گیرد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با بیان اینکه گرایش به مصرف مواد مخدر و روان گردان ها در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، مالی و سیاسی آسیب فراوانی برجامی گذارد، اضافه کرد: باید در راستای کاهش عرضه و تقاضا و مبارزه با این پدیده شوم اقدامات اساسی انجام گیرد.

وی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در راستای پیشگیری از مصرف مواد مخدر، بیان نمود: می توانیم با برگزاری دوره های مختلف آموزشی و مطلع سازی خانواده گام مهمی در راستای کاهش مصرف مواد مخدر برداریم. جشنواره یاریگران زندگی هم با هدف ایجاد موج اجتماعی مبارزه با مواد مخدر برگزار گردید.

حیدری آزاد توضیح داد: جلب مشارکت های مردمی، بسترسازی همگانی در فضای مجازی، ایجاد موج اجتماعی در میان فعالان رسانه ای در مبارزه همه جانبه با مواد مخدر از مهم ترین اهداف نخستین جشنواره ملی یاریگران زندگی بوده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به ارسال بیش از 10 هزار اثر از 200 شهرستان کشور به دبیرخانه جشنواره ملی یاریگران زندگی، ادامه داد: بیش از 25 اثر از گیلان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده که تمامی آثار توسط هیات اجرایی و اعضای کمیته اجرایی جشنواره در 34 شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانی آنالیز و رتبه بندی شد.

وی بیان نمود: المیرا فرهمند در بخش پویانمایی و نیکان نیک بین در بخش موشن گرافیک از استان گیلان حائز رتبه های برتر کشور در نخستین جشنواره ملی یاریگران زندگی شدند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2206

به "درخشش دو گیلانی در جشنواره ملی یاریگران زندگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش دو گیلانی در جشنواره ملی یاریگران زندگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید