کارگروه بررسی چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در بستر فضای مجازی تشکیل شد

به گزارش راوه بلاگ، جلسه بررسی چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سازمان سما در بستر فضای مجازی امروز سوم ادیبهشت ماه 99 به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

کارگروه بررسی چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در بستر فضای مجازی تشکیل شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه بررسی چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در بستر فضای مجازی با حضور سید محمد بطحائی معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما، مدیران حوزه ستادی و دبیران شورا های نظارت و هماهنگی سما استان ها برگزار شد.

بطحائی در این جلسه با اشاره به بحران شیوع کرونا در سراسر دنیا، آن را پدیده ای بسیار مهلک و حتی منحصر به فرد دانست و گفت: چالش به وجود آمده در این خصوص، همه ارکان و اجزا را در سراسر دنیا تحت تأثیر قرار داده و آثار و تبعات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و ... آن گریبانگیر مردم سراسر دنیا شده است.

وی در ادامه با اشاره به تبعات این موضوع در حوزه آموزشی، از برگزاری مستمر جلسات با حضور دبیران شورا های نظارت و هماهنگی و مدیران مدارس خبر داد و اضافه نمود: موضوع اصلی جلسه، بررسی چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در مواجهه با پدیده ویروس کرونا در بستر فضای مجازی است.

بطحائی از تشکیل کارگروه هایی با حضور مدیران حوزه ستادی و برخی مسئولان استانی سما، برای بررسی دقیق تر چالش ها و یافتن راهکار های برون رفت از آن ها خبر داد.

اسفندیار چهاربند مشاور رئیس سازمان سما به ضرورت تصمیم گیری و برنامه ریزی هوشمندانه و مدبرانه در این شرایط اشاره کرد؛ اظهار کرد: مهم ترین و اصلی ترین مؤلفه در شرایط کنونی، ضرورت حفظ ارتباط با خانواده و اولیاء دانش آموزان است اگر این ارتباط قطع شود، اعتماد به مدرسه به عنوان مهم ترین سرمایه اجتماعی مدرسه، از میان خواهد رفت.

وی با تأکید مجدد بر برنامه ریزی دقیق و منسجم برای مدت باقی مانده از سال تحصیلی، توجه متولیان امر آموزش در سما را خواستار شد. در این جلسه بطحائی از زحمات علی سجادی مدیر سابق حراست سازمان سما قدردانی و پیشوایی را به عنوان مدیر جدید این حوزه معرفی کرد.

گفتنی است؛ این جلسه با همکاری مجموعه انفورماتیک سازمان سما و واحد انفورماتیک دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 761

به "کارگروه بررسی چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در بستر فضای مجازی تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگروه بررسی چالش ها و فرصت های آموزش های عمومی سما در بستر فضای مجازی تشکیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید