پیش فروش سه محصول جدید سایپا برای نخستین بار، 12 مدل محصول ایران خودرو پیش فروش می گردد

به گزارش راوه بلاگ، پیش فروش یکساله محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا و ایران خودرو از امروز شروع می گردد. در این طرح گروه خودروسازی سایپا 9 محصول که سه محصول جدید هم در آن ها دیده می گردد و گروه صنعتی ایران خودرو نیز 12 محصول عرضه خواهند کرد.

پیش فروش سه محصول جدید سایپا برای نخستین بار، 12 مدل محصول ایران خودرو پیش فروش می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، مجید باقری اعلام نموده است که طبق وعده قبلی و به دنبال پیگیری و استقبال مشتریان، سه محصول جدید، همزمان با طرح پیش فروش محصولات عرضه خواهد شد. برای نخستین بار پیش فروش خودرو شاهین محصول جدید گروه خودروسازی سایپا از امروز(یکشنبه) شروع می شود. به جز شاهین دو محصول جدید دیگر سایپا یعنی سایناS و کوییکS نیز برای نخستین بار در این طرح عرضه خواهند شد.

به گفته قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش، از مجموع 9 محصولی که در طرح پیش فروش جدید گروه خودروسازی سایپا عرضه خواهند شد، سه خودرو جدید قرار گرفته است.

وی با بیان این که زمان تحویل خودرو شاهین، دی ماه 99 خواهد بود، گفت: طبق برنامه ریزی های اجرا شده، طرح پیش فروش، مطابق با برنامه فراوری سایپا خواهد بود و همه محصولات، در موعد مقرر و مشخص شده به مشتریان تحویل می شود.

باقری اضافه کرد: پیش فروش 9 محصول گروه خودروسازی سایپا روز یکشنبه 18 خردادماه پس از سرانجام قرعه کشی طرح فروش فوق العاده از ساعت 14 در وب سایت اینترنتی فروش سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com شروع خواهد شد.

این شرکت جدول زمانبندی و مبالغ پیش پرداخت را تا پیش از آغا فرآیند ثبت نام اعلام خواهد نمود.

45 هزار خودروایران خودرو در قالب 12 مدل با قیمت موعد تحویل

طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو مطابق شرایط جدول یک، از ساعت 8 صبح امروز(یکشنبه) شروع و تا ساعت 24 تاریخ 20خرداد به مدت 3 روزاجرا می شود.حداکثر 3 روز پس از سرانجام ثبت نام خودرو، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد. ثبت نام به وسیله سایت رسمی این شرکت به آدرس esale.ikco.ir خواهد بود.

قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود. پس از اعلام اسامی، انتخاب شدگان مبلغ پیش پرداخت هر خودرو را از درگاه ایران خودرو واریز می نمایند و باقی مانده وجه خودروها در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه های قانونی مشخص و دریافت می شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان دقت نمایند، قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهند کرد و در هیچ مرحله ای از ثبت نام نیازی به ارائه چک از سوی مشتری نخواهد بود.

پس از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی، متقاضی میبایست ظرف سه روز کاری، پیش پرداخت اولیه خودرو را واریز کند؛ عدم واریز پیش پرداخت وجه خودرو از سوی متقاضی به منزله انصراف ازثبت نام تلقی می شود و شرکت هیچگونه مسئولیتی برای تحویل خودرو نخواهد داشت.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 964

به "پیش فروش سه محصول جدید سایپا برای نخستین بار، 12 مدل محصول ایران خودرو پیش فروش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش فروش سه محصول جدید سایپا برای نخستین بار، 12 مدل محصول ایران خودرو پیش فروش می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید