پیشنهاد از بلژیک و تیم های عربی در جیب علی دایی

به گزارش راوه بلاگ، این اواخر هم پیشنهاد سپاهان و تراکتور به علی دایی داده شد. باوجود اینکه شائبه بی علاقگی دایی به مربیگری در شهرستان ها به خاطر بیزنس های تهرانش مطرح است، اما چنین چیزی حداقل در حال حاضر صحت ندارد. خبر رسید شهریار برای مربیگری در تراکتور چراغ سبز نشان داده بوده است.

پیشنهاد از بلژیک و تیم های عربی در جیب علی دایی

شهریار فوتبال ایران همین حالا از دو تیم بلژیکی پیشنهاد سرمربیگری دارد و البته چندین تیم عربی هم برای سپردن نیمکت تیم شان به دایی ابراز تمایل نموده اند.

به گزارش خبرورزشی، مدت هاست که نام علی دایی جزو گزینه مربیگری تیم های مختلف مطرح می گردد، اما وقتی رنگ و بوی جدی به خود می گیرد، همه چیز بنا به دلایلی ملغی می گردد.

نمونه بارزش تیم ملی بود که علی دایی تا پای سرمربیگری نیمکت ایران هم رفت، اما آخرسر اسکوچیچ انتخاب شد. دو ماه پیش بود که علی دایی در مصاحبه اش بیان کرد تا وقتی آقازاده ها در فوتبال تصمیم گیرنده باشند جایی در فوتبال برای من و امثال من نخواهد بود.

این اواخر هم پیشنهاد سپاهان و تراکتور به علی دایی داده شد. باوجود اینکه شائبه بی علاقگی دایی به مربیگری در شهرستان ها به خاطر بیزنس های تهرانش مطرح است، اما چنین چیزی حداقل در حال حاضر صحت ندارد. خبر رسید شهریار برای مربیگری در تراکتور چراغ سبز نشان داده بوده است.

هرچند همان داستان تکراری دایی را از نیمکت تراکتور هم دور کرد و خودش در آخرین مصاحبه ای که داشت اراده غیرفوتبالی در تیم نگرفتنش را تکذیب نکرد.

با این حال شهریار فوتبال ایران همین حالا از دو تیم بلژیکی پیشنهاد سرمربیگری دارد و البته چندین تیم عربی هم برای سپردن نیمکت تیم شان به دایی ابراز تمایل نموده اند. پیشنهاداتی که دایی هنوز پاسخی به آن ها نداده و در حال آنالیز جوانب است.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1448

به "پیشنهاد از بلژیک و تیم های عربی در جیب علی دایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد از بلژیک و تیم های عربی در جیب علی دایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید