پرونده خواب های آشفته در انتظار صدور حکم

به گزارش راوه بلاگ، ادعا های مرد جوان مبنی بر فاش شدن راز ارتباط پنهانی همسرش با مردی بیگانه موجب شد تا این پرونده صبح دیروز برای بار دوم در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شود.

پرونده خواب های آشفته در انتظار صدور حکم

به گزارش، رسیدگی به این پرونده از چند ماه قبل با شکایت مردی آغاز شد که مدعی بود وقتی همسرش خواب بوده با هذیان گویی جملاتی را مطرح نموده که راز یک ارتباط نامآغاز فاش شده است. او در اظهاراتش گفت: یک شب وقتی همسرم خواب بود متوجه شدم که جمله هایی به زبان می آورد به او نزدیک تر شدم، او داشت خواهرش را سرزنش می کرد که چرا او را وادار به ارتباط نامآغاز با مردی دیگر کرده است. خیلی عصبی و پریشان شدم، پس از آن به سراغ تلفن همراه همسرم رفتم و متوجه شدم که تلفن مرد ناشناسی در شماره های تماس گرفته شده وجود دارد و یقین پیدا کردم که هذیان های همسرم واقعی بوده است. حالا هم از او و خواهرش و همین طور آن مرد شکایت دارم.

با این اظهارات دو ماه بعد زن جوان، خواهرزن و کیارش- مرد غریبه - بازداشت و در شعبه 3 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.در این جلسه همسر شاکی ضمن رد اتهام گفت: من به هیچ عنوان نه این شخص - کیارش - را می شناسم و نه ارتباطی با او داشته ام.4

خواهرزن شاکی هم مطرح نمود: شوهرخواهرم از زمانی که با خواهرم ازدواج کرد مدام او را کتک می زند و آزار می دهد، اما خواهرم همیشه صبوری کرده و با گذشت زندگی اش را ادامه داده است. آنقدر خواهرم را کتک زده که دچار مشکل اعصاب شده و روانش به هم ریخته است در حالی که تا قبل از ازدواجش او کاملاً سرحال و سرزنده بود. حالا هم مطمئنم او خودش از تلفن خواهرم با این مرد تماس گرفته تا آن را به گردن خواهرم بیندازد و شدت آزارش را بیشتر کند. در ادامه هم کیارش در پشت جایگاه رفت و گفت: من به هیچ عنوان این زن را ندیده ام و او را نمی شناسم، اصلاً نمی دانم چرا باید محاکمه شوم.

پس از این اظهارات، قاضی بر اساس شواهد و قرائن حکم برائت هر 3 متهم را صادر کرد و رأی برای تأیید به دیوانعالی کشور رفت، اما قضات دیوان با اعتراض شاکی رأی برائت را نقض کردند و پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه هم عرض فرستاده شد که صبح دیروز متهمان دوباره در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.

این بار هم هر 3 متهم با رد اتهامات وارده خود را مبرا دانستند، اما شاکی همچنان بر اظهاراتش تأکید کرد. قضات پس از شنیدن اظهارات طرفین پرونده برای صدور حکم وارد شور شدند.

منبع: خراسان

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 326

به "پرونده خواب های آشفته در انتظار صدور حکم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده خواب های آشفته در انتظار صدور حکم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید