نوبخت خطاب به مربیان و بازیکنان تیم ملی: ذهن تان را از مسائل مالی خالی کنید

به گزارش راوه بلاگ، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: به مراسم تجلیل از تیم ملی فوتبال ایران آمدم تا ذهن اعضای این تیم از مسائل مالی خالی کنم.

نوبخت خطاب به مربیان و بازیکنان تیم ملی: ذهن تان را از مسائل مالی خالی کنید

به گزارش خبرنگاران، محمدباقر نوبخت در مراسم تجلیل از اعضای تیم ملی فوتبال ایران، گفت: شب گذشته دربازی با عراق کار ارزنده و ماندگاری توسط تیم ملی رقم خورد. همه نفس ها در سینه حبس بود و خداراشکر اتفاق خوبی حاصل شد. اتفاقاتی که بر سر میزبانی رخ داد، مشخص بود. آنها تا آخرین روز تلاش کردند ولی کار شما به خوبی پیش رفت.

وی مطرح نمود: اگر زحمت ها و رنج های بازیکنان و کادر فنی نبود و اگر مدیریت فدراسیون و وزارت ورزش وظایف شان را به درستی انجام نمی دادند قطعا کار انجام نمی شد. آنچه انجام شد شرط لازم بود و شرط کافی هنوز باقی است. به وزیر ورزش گفتم که من به این مراسم نمی آیم که بچه ها زودتر استراحت کنند ولی برای یک موضوع گفتم باید بیایم که ذهن شما را از مسائل مالی خالی کنم. این وظیفه ماست.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: از همین الان و بعد از اتمام برنامه با سلطانی فر و عزیزی خادم صحبت می کنیم تا برای تیم ملی تا انتهای بازی ها تدارک ببینیم و پشتیبانی را ادامه دهیم. از همین الان عزیزی خادم و کادر فنی تیم ملی ذهن شان را روی مسائل مالی نگذارند و بازیکنان روی موفقیت تمرکز کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2423

به "نوبخت خطاب به مربیان و بازیکنان تیم ملی: ذهن تان را از مسائل مالی خالی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوبخت خطاب به مربیان و بازیکنان تیم ملی: ذهن تان را از مسائل مالی خالی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید