لزوم درج بسته بندی تجهیزات پزشکی برای برچسب اصالت

به گزارش راوه بلاگ، رئیس اداره فناوری اطلاعات تجهیزات پزشکی، بر لزوم درج بسته بندی برای کالای ثبت شده در سامانه ثبت تجهیزات پزشکی جهت طرح برچسب اصالت تاکید نمود.

لزوم درج بسته بندی تجهیزات پزشکی برای برچسب اصالت

به گزارش گروه اجتماعی راوه بلاگ، رویا شهبازی، گفت: پیرو صدور بخشنامه الزام شناسه گذاری ردیابی و رهگیری و کنترل اصالت (برچسب اصالت) برای تمامی اقلام تجهیزات و ملزومات پزشکی، بخشنامه لزوم به درج بسته بندی برای کالای ثبت شده نیز منتشر شد.

وی با اشاره به ابلاغ این بخشنامه به مدیران عامل و مسئول فنی تمامی شرکت های فراوری کننده و وارد کننده تجهیزات پزشکی، افزود: با توجه به بخشنامه لزوم اجرای طرح شناسه گذاری، ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت تمامی کالا های تجهیزات و ملزومات پزشکی، به اطلاع تمامی شرکت های تامین کننده می رساند، درج نوع بسته بندی و تعداد در بسته کالا های ثبت شده تا تاریخ 26 آذر 98 توسط شرکت هایی که این گزینه ها را در هنگام ثبت کالا تکمیل ننموده اند، الزامی است.

شهبازی ادامه داد: ضروری است، شرکت ها با مراجعه به کارتابل ثبت خود و انتخاب گزینه آرشیو درخواست ها، از قسمت ویرایش اطلاعات بسته بندی نسبت به تکمیل و یا ویرایش مقادیر درج شده اقدام نماید.

وی تاکید نمود: تکمیل و یا ویرایش اطلاعات بسته بندی پرونده هایی که در مرحله اصلاحیه هستند، بر روی کد رهگیری اصلاحیه آن ها انجام گردد، زیرا با اصلاح بسته بندی نیازی به ویرایش نخواهند داشت. همچنین، پرونده های ثبت قدیمی می بایست به وسیله کارتابل اصلاحیه اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 164

به "لزوم درج بسته بندی تجهیزات پزشکی برای برچسب اصالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم درج بسته بندی تجهیزات پزشکی برای برچسب اصالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید