فراخوان ثبت بیماران دیابتی مصرف کننده انسولین قلمی

به گزارش راوه بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- طرح رجیستری (سرشماری) بیماران دیابتی دریافت کننده انسولین قلمی از چهارم اردیبهشت 1400 در سامانه مدیریت بیماری های نادر (RDA) شروع شده است.

فراخوان ثبت بیماران دیابتی مصرف کننده انسولین قلمی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، دسترسی به آمار به روز بیماران دیابتی دریافت نماینده انسولین قلمی برای برآورد دارو و خدمات مورد احتیاج این بیماران همیشه از دغدغه های وزارت بهداشت بوده، لذا از 4/2/1400 طرح رجیستری (سرشماری) این بیماران در سامانه مدیریت بیماری های نادر (RDA) شروع شده است. از قابلیت های مهم این سامانه عدم امکان ثبت سهمیه تکرای برای یک کدملی به طور همزمان در دو دانشگاه علوم پزشکی/ استان است.

در این طرح اطلاعات تمام بیماران مصرف نماینده انسولین قلمی ثبت و حواله انسولین بدون درج داروخانه صادر می گردد، در نتیجه بیمار هر ماه با در دست داشتن نسخه دارویی و مراجعه به داروخانه محدوده سکونت می تواند برای دریافت سهمیه انسولین خود اقدام کند.

بیماران با مراجعه به مراکز دیابت منتخب در هر استان/ شهر (پیوست) و یا معاونت های درمان دانشگاه علوم پزشکی استان محل سکونت می توانند اقدام به ثبت اطلاعات خود و دریافت حواله الکترونیک انسولین قلمی در سامانه مدیریت بیماری های نادر (RDA) نمایند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2368

به "فراخوان ثبت بیماران دیابتی مصرف کننده انسولین قلمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان ثبت بیماران دیابتی مصرف کننده انسولین قلمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید