عراق، توصیه های مقتدی صدر به مسئولان در پی افزایش شمار مبتلایان به کرونا

به گزارش راوه بلاگ، رئیس جریان صدر عراق در پی افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور از طرف های مربوطه خواست تا از برگزاری هرگونه تجمعات جلوگیری کنند.

عراق، توصیه های مقتدی صدر به مسئولان در پی افزایش شمار مبتلایان به کرونا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از شفق نیوز مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق در پی افزایش شمار مبتلایان به کرونا در این کشو ر از همه طرف های مربوطه خواست تا از تجمعات و بازدیدها و... جلوگیری کنند.

مقتدی صدر در صفحه توئیتر خود نوشت: کسانی هستند که نشانه های خدا کرونا) را انکار می کنند و قدرت خداوند متعال را از جایی که می دانند یا نمی دانند دست کم می گیرند.

وی افزود: آنها باید بدانند این ویروس حتی اگر ساختگی یا دروغ باشد خطرات آن برای مؤمنان بیشترین آسیب را خواهد داشت. بنابراین باید از خدای متعال طلب مغفرت کنند و تا زمان پایان این بیماری در قرنطینه بمانند.

مقتدی صدر در ادامه گفت که روی سخن من با طرف های مربوطه است که ابتکار عمل های کوتاهی برای اجرای قرنطینه در پیش گرفته اند و باید از تجمعات گسترده خودداری کنند.

رهبر جریان صدر عراق با تأکید بر آگاهی صحیح بهداشتی گفت که بسیاری از مردم از خطرات این ویروس آگاه نیستند و مؤمنان باید کمپین های خود ضمن موارد بهداشتی و نیز هماهنگی با کادر پزشکی مجاهد را ادامه داده و همچنان دلسوز مردم باشند تا خداوند به آنها رحم کند.

وی افزود که من تعجب می کنم از مردمی که نه با امور معنوی مانند دعا و عبادت برای پایان دادن به شیوع کرونا متوسل می شوند و نه راهکار های مادی مانند قرنطینه و حفظ فاصله گذاری های اجتماعی.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 968

به "عراق، توصیه های مقتدی صدر به مسئولان در پی افزایش شمار مبتلایان به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، توصیه های مقتدی صدر به مسئولان در پی افزایش شمار مبتلایان به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید