شکایت از وزیر ورزش به خاطر استقلال و پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش راوه بلاگ، نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس در حال جمع آوری امضا برای شکایت از وزیر ورزش به دلیل عدم واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال هستند.

شکایت از وزیر ورزش به خاطر استقلال و پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به استنکاف وزیر ورزش از واگذاری باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی گفت: وزیر ورزش و جوانان مکلف بود تا شهریور سال 98 تیم های استقلال و پرسپولیس را به بخش خصوصی واگذار کند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت بارها نسبت به استنکاف وزیر از قانون تذکر دادیم ادامه داد: منابع زیادی در حال حاضر صرف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس می شود براساس قانون اساسی ورزش همگانی رایگان و تخصصی خصوصی باید در کشور وجود داشته باشد اما در کشور خلاف این قانون عمل می شود یعنی تمام بودجه ورزش صرف این دو تیم می شود پول های کلتن صرف مربی های خارجی می شود، آبرویمان در مجامع بین المللی می رود و قانون ورزش همگانی رایگان نیز اجرا نمی شود.

ابوترابی با اشاره به اینکه نمایندگان در پی اعمال ماده 234 آیین نامه داخلی هستند گفت: از دیروز فرایند جمع آوری امضا برای ارجاع پفراینده استنکاف وزیر از قانون به دادگاه آغاز شده است و در این خصوص در حال جمع آوری امضا هستیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2164

به "شکایت از وزیر ورزش به خاطر استقلال و پرسپولیس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت از وزیر ورزش به خاطر استقلال و پرسپولیس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید