دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین بر لزوم توسعه زیرساخت های امنیت اطلاعات تاکید نمود

به گزارش راوه بلاگ، دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین در مراسم معارفه سرپرست اداره امنیت اطلاعات، بر لزوم توسعه و ارتقاء زیرساخت های امنیت با هدف جلب اعتماد مشتریان تاکید نمود.

دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین بر لزوم توسعه زیرساخت های امنیت اطلاعات تاکید نمود

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، دکتر فرزین با تشریح اهمیت امنیت اطلاعات در سازمان های ارائه دهنده خدمات اقتصادی و بانکی گفت: موضوع امنیت اطلاعات در بانک بسیار حائز اهمیت است. ما امانتدار اطلاعات اقتصادی مشتریان و مورد اعتماد ایشان هستیم. عملکرد اداره امنیت اطلاعات باید به گونه ای باشد که این اعتماد تقویت گردد.

وی در ادامه به صندلی اداره امنیت اطلاعات در ساختار سازمانی اشاره نمود و اضافه کرد: به لحاظ اهمیت موضوع امنیت اطلاعات و واحد متولی آن، اداره امنیت بدون واسطه تحت نظر مدیرعامل فعالیت می نماید. این نشان دهنده اهمیت حفاظت از اطلاعات اقتصادی مشتریان است که باید همیشه در نظر داشته باشید.

فرزین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی در بانک کارآفرین، ضروری است برنامه مشخصی برای ارتقاء زیرساخت های امنیت داشته باشیم. ضروری است کمیته ای برای مدیریت امنیت اطلاعات تشکیل گردد و در خصوص امنیت بخش ها و واحدهای مختلف، تقسیم وظایف و مسئولیت و پاسخگویی در خصوص آنها تصمیم گیری کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش توضیح داد: مفهوم امنیت در بانک کارآفرین مختص اطلاعات نیست و در موارد دیگر، برای بالا بردن ضریب اطمینان، اصول پدافند غیرعامل در دستور کار واحدهای مختلف واقع شده است.

مدیرعامل بانک کارآفرین همچنین گفت: استراتژی بانک کارآفرین جوان گرایی و انتخاب مدیران از بین همکاران است. نیروهای جوان سال ها برای ارتقاء بانک کارآفرین زحمت کشیده اند و اکنون می توانند با تخصص و تجربه، در پست های مدیریتی در جهت تحقق اهداف بانک کوشش نمایند.

وی برای سرپرست اداره امنیت اطلاعات در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد و اضافه کرد: آقای ماهوتیان با توجه به سابقه فعالیت در فناوری اطلاعات و با در نظر دریافت رزومه حرفه ای و اخلاقی، در اداره امنیت اطلاعات نیز منشأ اثر خواهد بود. برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت می کنم.

در ادامه این مراسم رامین ماهوتیان سرپرست اداره امنیت اطلاعات از حسن اعتماد مدیران ارشد قدردانی کرد و گفت: از آقای دکتر فرزین مدیریت محترم عامل و آقای دکتر بهاروندی عضو محترم هیات مدیره تشکر می کنم که این مسئولیت خطیر را به عهده من گذاشتند.

وی همچنین گفت: در این مدت کوتاه شاهد کوشش همکارانم در مدیریت فناوری اطلاعات و شرکت نگاه بودم و از زحمات ایشان قدردانی می کنم. امیدوارم بتوانم در این سمت در جهت تحقق اهداف بانک منشأ اثر باشم و با همراهی و همدلی همه همکاران، در جهت دستیابی به اهداف چشم انداز بانک گام های موثر برداریم.

ماهوتیان در ادامه برنامه های خود را تشریح کرد و اضافه کرد: با یاری همکارانم در اداره امنیت اطلاعات، برنامه های جاری، میان مدت و بلندمدت اداره امنیت اطلاعات را آنالیز و در صورت لزوم بازنگری خواهیم کرد.

در بخش دیگری از این مراسم، مونا میربخش معاون اداره امنیت اطلاعات به سرپرست جدید خوشامد گفت و اضافه کرد: از پیوستن آقای ماهوتیان به اداره امنیت اطلاعات خوشحالم و امیدوارم با راهنمایی و راهبری ایشان، بتوانیم همچون گذشته در جهت تحقق اهداف کلان بانک کوشش کنیم.

وی همچنین گفت: نقطه قوت بانک کارآفرین همیشه امنیت سایبری بوده است. قطعاً با یاری همکاران فناوری اطلاعات و شرکت نگاه، محصولات جدیدی در لیست خدمات بانک قرار خواهد گرفت.

در انتها این مراسم حکم سرپرست اداره امنیت اطلاعات توسط مدیرعامل به وی اعطا شد.

->

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1625

به "دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین بر لزوم توسعه زیرساخت های امنیت اطلاعات تاکید نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین بر لزوم توسعه زیرساخت های امنیت اطلاعات تاکید نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید