دسیسه شیطانی زن خائن برای اعدام شوهر!

به گزارش راوه بلاگ، وقتی قطعات پازل آن جنایت هولناک کنار هم نهاده شد، تازه تعیین شد که زن جوان چگونه با یک نقشه شوم و پیچیده ماجرای قتلی را طراحی نموده است که ...

دسیسه شیطانی زن خائن برای اعدام شوهر!

به گزارش خراسان، زمستان سال 89، زمانی که در سمت ریاست آگاهی چناران مشغول انجام وظیفه بودم با دریافت خبر کشف جسد سوخته یک مرد در اطراف پروژه های مسکن مهر شهر جدید گلبهار، به همراه چند تن از همکارانم راهی محل شدیم. جسد که داخل دو چادر شب و پتو قرار داشت، به طور کامل سوخته بود، به طوری که حتی امکان انگشت نگاری وجود نداشت.

پس از جست و جو در اطراف جسد، یک دسته کلید، سیم کارت شکسته و تکه کاغذی سوخته که شماره کدپستی داشت جمع آوری و ضمیمه پرونده شد. با همکاری صمیمانه اداره اطلاعات جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، ساعاتی بعد معینات مالک سیم کارت و کدپستی به دست آمد و معین شد که یک شماره تلفن ثابت در سیم کارت وجود دارد که با معینات مالک کدپستی و سیم کارت مطابقت می نماید. تماس با آن شماره تلفن سرنخ مهم این پرونده جنایی شد.

مردی که از آن سوی خط خود را از اهالی یکی از روستا های نزدیک شیروان معرفی می کرد، در پاسخ گفت: پسرم از سه روز قبل و با خودروی پرایدش به سمت گلبهار حرکت کرد، ولی دیگر از او خبری نداریم. به همین دلیل ماجرای گم شدنش را به پلیس شهرستان شیروان گزارش دادیم. وقتی خانواده جوان پرایدسوار جسد سوخته را در پزشکی قانونی دیدند، او را نشناختند، اما عموی جوان گمشده از چند دندان پروتز متحرک در دهان برادرزاده اش سخن گفت که گره گشای شناسایی هویت جسد شد.

علاوه بر آن، کلید مشترک حیاط منزل که در صحنه جنایت پیدا شده بود با کلید دیگر اعضای خانواده مطابقت داشت و معین شد که جسد سوخته مربوط به جوان پرایدسوار است. در این هنگام یکی از بستگان مقتول مرا به آرامی کناری کشید و در حالی که شماره تلفنی را به دستم می داد، گفت: جوان پرایدسوار این شماره را به من داد و گفت، اگر من بازنگشتم سراغ مرا از این شماره تلفن بگیرید.

وقتی به آن شماره زنگ زدم مرد جوانی که خود را ساکن گلبهار معرفی می کرد بدون هیچ نگرانی گفت: قرار بود صابر نزد من بیاید، اما نیامد! خلاصه، با دستور قضایی آن جوان که خودش را به آگاهی شیروان معرفی نموده بود، به چناران احضار کردیم و مورد بازپرسی های تخصصی قرار دادیم. مرد جوان که بدون هیچ استرسی سخن می گفت، دوستی خودش و جوان پرایدسوار را به چند ماه قبل ارتباط داد، ولی ادعا کرد که از نیامدن دوستش به گلبهار نگران نشده است.

این موضوع که او حتی تماسی هم برای جویا شدن از علت نیامدن دوستش با او نگرفته بود، ظن مرا برانگیخت. دقایقی بعد منزل او را با دستور قضایی در گلبهار مورد بازرسی قرار دادیم تا این که در جست و جو های دقیق، عین چادر شب ها و پتویی که جسد درون آن قرار داشت از منزل وی کشف شد و مرد جوان به عنوان متهم در حالی مورد بازپرسی نهاده شد که خودروی پراید مقتول نیز در یکی از خیابان های چناران پیدا شد.

در همین حال، همسر صمد نیز برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی احضار شد. اما این زوج جوان مهارت رانندگی نداشتند و بدین ترتیب معمای دیگری مقابل پلیس گگردده شد. در همین حال مرد جوان در بازپرسی ها اعتراف کرد، جوان پرایدسوار (صابر) به همسرش نظر سوء داشت، به همین دلیل او را با ترفندی خاص به منزلش کشیده و به قتل رسانده است.

با وجود این، هنوز قطعه پازل حمل جسد جوان پرایدسوار که اندامی درشت داشت و همچنین انتقال خودرو به چناران با داستان صمد مطابقت نداشت، به همین دلیل فرضیه ردپای نفر سوم در این جنایت مطرح شد. تحقیقات غیرمحسوس درباره شرایط اجتماعی و اخلاقی همسر صمد شروع و معین شد او دارای روابط غیراخلاقی با جوان دیگری به نام کریم است.

همسر صمد وقتی دوباره به اتاق بازپرسی راهنمایی شد و در برابر سوالات فنی نهاده شد. ناگهان راز عجیب و یک نقشه شوم شیطانی را فاش کرد و گفت: ابتدا مدتی با جوان پرایدسوار رابطه داشتم، اما بعد از آن به کریم دل باختم سپس با نقشه من، کریم با همسرم آشنا شد و به او گفت صابر به همسرت نظر سوء دارد، او هم صابر را با نقشه کریم به منزلمان کشید و او را دو نفری به قتل رساندند، اما من به همسرم گفتم کریم برای دفاع از ناموس تو دست به این جنایت زده است و باید خودت این قتل را به گردن بگیری! فکر می کردم این گونه همسرم اعدام می گردد و من هم به کریم می رسم، اما ...

منبع: فرارو
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1190

به "دسیسه شیطانی زن خائن برای اعدام شوهر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دسیسه شیطانی زن خائن برای اعدام شوهر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید