دختری که جوان ترین نویسنده جهان شد

به گزارش راوه بلاگ، یک دختر 9 ساله با نوشتن رمان در دوران قرنطینه، به یکی از جوان ترین نویسنده های جهان تبدیل شده است.

دختری که جوان ترین نویسنده جهان شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از خبرنگاران از سان ، الا رمزی با الهام از فردی به نام فرانک که در مدرسه او سخنرانی کرده بود، رویای نویسندگی خود را دنبال می کند. او سپس نویسندگی کتاب خود به نام سوت جادویی و یک کیف کوچک از آروزها را در طول تعطیلات قرنطینه خانگی آغاز می کند و چند بخش آن را برای فرانک 75 ساله می فرستند.

این دو نفر به مدت سه ماه مشغول مکاتبه بودند و در ماه چهارم به ویرایش پرداختند. در نهایت این کتاب به رمانی استاندارد تبدیل شد و در بازار فروش قرار گرفت.

نویسنده کودکِ این کتاب، گفت: واقعاً نسبت به کتاب احساس افتخار می کنم. این احساس را برای همیشه حفظ خواهم کرد و فکر می کنم برای همیشه خواهم نوشت.

وی درباره اولین برخورد خود با فرانک اضافه کرد: او در مورد ایجاد تصاویر در ذهن مردم و دیدن لبخند آن ها هنگام مطالعه صحبت کرد. این باعث شد که من بخواهم بنویسم.

فرانک که تا به امروز 23 کتاب نوشته است، گفت: به خاطر دارم که الا اولین بچه ای بود که در آن جلسه از من سوال پرسید. من کتاب او را دوست داشتم و تصمیم گرفتم که آن را منتشر کنم.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1874

به "دختری که جوان ترین نویسنده جهان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختری که جوان ترین نویسنده جهان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید