دانلود سریال آقازده قسمت هجدهم؛ قسمت 18 آقازاده

به گزارش راوه بلاگ، قسمت هجدهم سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا جمعه 2 آبان 1399 وارد شبکه نمایش خانگی می شود.

دانلود سریال آقازده قسمت هجدهم؛ قسمت 18 آقازاده

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت هجدهم سریال آقازاده اینجا کلیک کنید

در قسمت قبل دیدیم اوضاعی که در خانه خانواده تهرانی می رفت تا کمی رو به آسایش گیرد با ضربه سهمگینی دیگر به هم می ریزد. راضیه که بعد از آزادی اش از بازداشت مستقیم به خانه نیما رفته بود آتش خشم او را بیش تر از قبل شعله ور کرد و حالا نیما کاری را کرده است که هیچ کس انتظارش را نداشت.

عکس ها و فیلم های راضیه با عنوان عروس خانواده حاج رضا تهرانی در شهر دست به دست می شود و آبروی چندین ساله آن ها را یک شبه به باد می دهد. شبکه ها و سایت های خارج از کشور این خبر و اتفاق را کاملا پوشش می دهند و خبر مثل ویروس میان مردم پخش می شود.

مادر حامد بیش تر از هر کسی از این اتفاق به هم می ریزد. او خود را مسبب باز شدن پای راضیه با خانه شان می داند و نمی تواند خود و او را ببخشد. اما حامد و پدرش با این اتفاق مصمم تر از قبل شده اند و دیگر نمی خواهند در مقابل تند روی های نیما و پدرش کوتاه بیایند.

حاج رضا که تا کنون از بیرون و در کنار ماجرا را رصد می کرد حالا با به میان آمدن پای آبرو و ناموس خودش وارد مهلکه می شود و از پسرش نیز می خواهد که در مقابل چنین اهانت و هتاکی ای سر خم نکند. حالا دیگر دعوا برای خانواده تهرانی نه تنها شخصی و خانوادگی بلکه عقیدتی و اعتقادی نیز هست.

نیما با این کار هیچ حامی ای را در کنار خودش باقی نمی گذارد. حتی حاج حسن سر این موضوع و وقتی پای ناموس یکی از معتمدین و بزرگان کشور در میان باشد مسامحه ای نمی کند و پشت و پای نیما نمی ماند. حاج حسن به گوش بهرامی می رساند که با اوضاع پیش آمده و وضعیتی که پرونده نیما دارد بهتر است هر چه زودتر کشور را ترک کند.

دکتر بحری نیز وقتی عکس های پخش شده را می بیند، از کار های نیما و از افسار گسیختگی او به شدت خشمگین می شود و بیشتر از هر وقت دیگری خودش را در خطر می بیند. او دیگر هیچ قدرتی برای متوقف کردن نیما ندارد و حتی دیگر نمی تواند کمی از سرعت او کم کند.

با بالا دریافت تب تقابل سیاسی در آقازاده به مرور حال و هوایی عاطفی نیز به داستان تزریق می شود. ماجرایی که پیش تر درباره کینه نیما از خانواده تهرانی حس می شد کم کم باز می شود و به جز آن شبهه این که نیما اصلا پسر امیر بحری نباشد نیز در این قسمت بیشتر به یقین نزدک می شود.

حال در قسمت های پیش رو باید منتظر ماند تا ماجرای تقابل دو خانواده بحری و تهرانی و دو آقازاده به کجا ختم می شود و گره های داستان به شکل و ترتیبی گشوده می شوند...

منبع: فرارو
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1599

به "دانلود سریال آقازده قسمت هجدهم؛ قسمت 18 آقازاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانلود سریال آقازده قسمت هجدهم؛ قسمت 18 آقازاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید