حمله شریعتمداری به روحانی به خاطر انتقادش از قالیباف

به گزارش راوه بلاگ، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در ستون نکته شماره امروز این روزنامه نوشت: سخنان رئیس جمهور محترم در جلسه هیئت دولت با واکنش های منفی و اعتراض های فراوانی رو به رو شده است که کماکان نیز ادامه دارد. ایشان با تاکید بر ضرورت پیروی از عقل و رعایت پروتکل های بهداشتی گفته اند یک کسی نمی تواند برود وسط مسیل بایستد، صدای سیل را هم می شنود (بعد) بگوید آقا می ترسی وسط رودخانه بایستی؟... خُب آب میآد می بردت... یا زلزله دارد سقف را تکان می دهد و بگوید می ترسی زیر این سقف باشی؟ و.... در این باره گفتنی است؛

حمله شریعتمداری به روحانی به خاطر انتقادش از قالیباف

1- در نگاه اول و بدون در نظر دریافت برخی از ضرورت های پیرامونی، حق با آقای روحانی است. کسی که جاری شدن سیل را می بیند و صدای مهیب آن را می شنود، ولی همچنان در راستا سیل ایستاده است و یا کسی که تکان های سقف را می بیند و احتمال فروریختن آن بر اثر زلزله را نادیده می گیرد و محل را ترک نمی کند، کار عاقلانه ای نکرده و دست به خودکشی زده است! ولی آیا حضور امدادگران برای نجات سیل زدگان و یا ورود آنان به ساختمان های ویران از زلزله، در حالی که احتمال ریزش بنا و یا پس لرزه های ویرانگر وجود دارد و... هم خودکشی و بی عقلی است؟! و یا، اوج ایثار و فداکاری؟

آیا کادر های درمانی بیمارستان ها که تعداد قابل توجهی از آن ها جان خود را برای بهبود و نجات بیماران کرونایی از دست داده و به شهادت رسیده اند، دچار کم عقلی بوده اند؟! و یا فداکارانی که ملت مدیون آنهاست.

آقای روحانی با مسائل جنگ و رخداد های دفاع مقدس بیگانه نیستند، آیا حضور فرماندهان در خطوط مقدم جبهه برای هدایت نیرو ها از نزدیک و فرماندهی در میانه میدان را بی عقلی می دانند؟! اگرچه برخی از فرماندهان عزیزمان در خطوط مقدم جبهه به شهادت رسیدند، ولی ایثار مثال زدنی آن ها بود که پیروزی ایران اسلامی را در مقابل همه قدرت های ریز و درشت دنیا رقم زد.

2- ظاهراً انتقاد آقای روحانی متوجه آقای قالیباف رئیس محترم مجلس شورای اسلامی بوده است که برای بررسی شرایط بیماران کرونایی، تشکر از کادر های فداکار درمانی و رفع نیاز ها و کمبود های احتمالی آنان به دیدار بیماران کرونایی در بیمارستان ها و از جمله بخش های ICU رفته تا از نزدیک و بدون واسطه در جریان امور قرار گیرد.

اگر اشاره ضمنی آقای روحانی به این دیدار باشد -که ان شاءالله نباشد- با عرض پوزش باید گفت جناب ایشان جای ایثار و فداکاری را با خودکشی و کم عقلی اشتباه گرفته اند! و چنانچه رعایت پروتکل ها مورد نظر ایشان بوده است که باید پرسید درباره حضور آقای دکتر زالی رئیس محترم کمیته مبارزه با کرونای تهران در کنار آقای قالیباف چه می فرمایند؟! به یقین اطلاعات و تخصص آقای دکتر زالی در این زمینه به مراتب بیشتر و قابل تکیه تر از جناب روحانی است.

3- و بالاخره آنچه در این میان نگران کننده است و جای گلایه جدی دارد، سکوت و بی تفاوتی اعضای محترم کابینه در مقابل اظهارات رئیس جمهور محترم است. چرا که اکثریت نزدیک به اتفاق اعضای کابینه از شخصیت های شناخته شده و قابل احترام هستند و از آن ها انتظار می رفت و می رود که وقتی در اظهارات رئیس جمهور محترم خطایی می بینند و یا سخنان ایشان را ابهام آفرین تلقی می کنند، از تذکر خیرخواهانه به جناب ایشان دریغ نورزند و مانند برخی از مشاوران و اطرافیان نباشند که مصلحت رئیس جمهور محترم را درک نمی کنند و با بله قربان گویی های خود که از آن تصور دوستی دارند، به جناب ایشان جفا می کنند!

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1567

به "حمله شریعتمداری به روحانی به خاطر انتقادش از قالیباف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله شریعتمداری به روحانی به خاطر انتقادش از قالیباف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید