تمدید دفترچه بیمه اعضای صندوق اعتباری هنر تا انتها مرداد

به گزارش راوه بلاگ، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، با هماهنگی سازمان تامین اجتماعی، مقرر شد تا از روز شنبه 24 خردادماه، دفترچه بیمه درمانی تا سرانجام مرداد امسال تمدید گردد.

تمدید دفترچه بیمه اعضای صندوق اعتباری هنر تا انتها مرداد

در این رابطه اطلاعیه ای از سوی صندوق اعتباری هنر ابلاغ شده است که به توضیح زیر است:

1- ضمن قدردانی از اعضایی که به فراخوان های قبلی صندوق اعتماد داشته و هیچ اقدامی (اعم از اخذ فیش و یا پرداخت حق بیمه) نکردند، حق بیمه و سرانه درمان فروردین، اردیبهشت و خرداد آن ها از سوی صندوق، مستقیما به حساب سازمان تامین اجتماعی، واریز می گردد.

2- آن دسته از اعضایی که مبادرت به دریافت فیش پرداخت از سازمان تأمین اجتماعی کرده، اما وجهی بابت سهم بیمه خود (به حساب سازمان) پرداخت نکرده اند (این امر باعث شده تا صرفا با همان فیش پرداخت حق بیمه امکانپذیر باشد) باید برابر مبلغ درج شده در فیش دریافتی (که متناسب با ماه های مشخص شده از سوی بیمه شده متفاوت است) نسبت به پرداخت مستقیم به حساب آن سازمان (در مهلت قانونی) اقدام کنند.

مقرر شد تا به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تامین اجتماعی، صندوق نسبت به استرداد حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال به این دسته از اعضا اقدام نماید.

3- آن گروه از اعضایی که علی رغم اطلاع رسانی های مکرر، مبادرت به پرداخت سهم بیمه خود به حساب سازمان کرده اند، برابر مصوبه هیئت مدیره مقرر شد به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تأمین اجتماعی، وجه پرداختی آن ها (حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال) در ماه های آینده به حساب شبا اعلامی از سوی عضو (که در سامانه عضویت صندوق اعلام و ثبت شده است) و یا به وسیله هنر کارت اختصاصی عضو (که به زودی برای آنها ارسال خواهد شد) مسترد گردد.

4- از آنجایی که پرداخت حق بیمه سهم عضو (توسط صندوق) مختص سه ماهه اول امسال می باشد، لذا از ابتدای تیرماه، دریافت برگ پرداخت حق بیمه و واریز آن به حساب سازمان (توسط بیمه شده) به روال عادی برگشته و بیمه شده موظف به پرداخت سهم خود در موعد قانونی اعلام شده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1001

به "تمدید دفترچه بیمه اعضای صندوق اعتباری هنر تا انتها مرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید دفترچه بیمه اعضای صندوق اعتباری هنر تا انتها مرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید