تمجید تهیه کننده نون.خ از تعصب سعید آقاخانی و دستمزد پایین او

به گزارش راوه بلاگ، تسنیم/مهدی فرجی تهیه کننده سریال نون.خ گفت: تقریباً فصل سوم نون خ را با اختلاف ناچیزی به لحاظ قیمتی نسبت به فصل دوم ساختیم و در صورتی که می دانید، تورم و تغییرات وحشتناکی در قیمت ها وجود داشت.

تمجید تهیه کننده نون.خ از تعصب سعید آقاخانی و دستمزد پایین او

کار ما به لحاظ هزینه ای بسیار سنگین بود و گاهی به اندازه یک سریال الف ویژه برابری می کرد. می دانید در کار ما هیچ سکانس زیر 15 نفر نداشتیم و یا خیلی کم بود.

واقعیت قصه این است ما ماسک را به دو دلیل می زدیم. یک بخشی این بود بهانه ای باشد راجع به کرونا حرف بزنیم نکته دوم برای محافظت و مراقبت از سلامت تیم هنری مان بود. بچه ها تا زمانی که جلوی دوربین بودند ماسک را پایین می زدند و به محض اینکه کارگردان کات می داد ماسک را درست می کردند. ضمن اینکه مدام در سریال می گفتیم این منطقه، سفید است و کرونایی در آن دیده نشده است.

سعید آقاخانی از اردیبهشت سال گذشته که پخش فصل دوم نون خ تمام شد تا فردوردین سال جاری، هیچ کار دیگری غیر از نون خ3 انجام نداد؛ با این وجود دستمزدی که از ما گرفتند کمتر از دستمزدی است که قرار بود در نمایش خانگی کار نمایند و می گرفتند. یعنی اگر قرار بود این مدت را در نمایش خانگی کار نمایند، حداقل دو برابر این درآمد داشتند، در حالی که پای کیفیت نون.خ3 ماندند و حداقل دستمزد را دریافت کردند. این به خاطر عِرق و تعصب شان به کار است.

سانسوری در این سریال وجود نداشت. سریال یک ظرفیتی دارد و نمی توانستیم در آن قسمت نام بزرگان دیگری بیاوریم. در قسمتی که از چند پیشکسوت نام برده شد بیشتر هدف یاد پیشکسوتان و از یادرفته ها بود؛ واقعیت این است در همان حدی دیدید که در فیلمنامه وجود داشت و گرفته شد و چیزی هم سانسور نشد. آن قدری که ظرفیت سریال ما وجود داشت پرداختیم و چیزی هم سانسور نشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همگردی
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2261

به "تمجید تهیه کننده نون.خ از تعصب سعید آقاخانی و دستمزد پایین او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید تهیه کننده نون.خ از تعصب سعید آقاخانی و دستمزد پایین او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید