بختیاری زاده: ذهنیت همه با استقلال مشکل دارند باعث رفتار غیرحرفه ای شده است، چشمی، کریمی و غلامی مبتدیانه رفتار می نمایند

به گزارش راوه بلاگ، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: رفتارهای بازیکنانی چون روزبه چشمی، علی کریمی و عارف غلامی مبتدیانه است و همین موضوع باعث شده تیم ضربه بخورد.

بختیاری زاده: ذهنیت همه با استقلال مشکل دارند باعث رفتار غیرحرفه ای شده است، چشمی، کریمی و غلامی مبتدیانه رفتار می نمایند

سهراب بختیاری زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شکست 2 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد خوزستان در ملاقات معوقه هفته هفدهم لیگ برتر، گفت: با توجه به وقفه ای که به دلیل شیوع ویروس کرونا ایجاد شده بود، بازی خوبی دیدیم که البته حواشی هم داشت که برجسته تر از مسائل فنی بود. در مجموع، فولاد مستحق پیروزی بود و به آن چیزی که می خواست، رسید.

آشفتگی استقلال به این تیم ضرر زد

وی اضافه نمود: چیزی که به استقلال ضرر زد و اجازه نداد به هدفش برسد، عصبی بودن و آشفتگی اعضای تیم بود و بازیکنان به لحاظ روحی - روانی تمرکز کافی برای انجام بازی سخت را نداشتند. 15 دقیقه نخست استقلال خوب آغاز کرد و به گل رسید، اما پس از آن با اخراج علی کریمی، تیم عصبی شد. اخراج دو بازیکن و سرمربی به بهم ریختگی فنی استقلال یاری کرد. فولاد اما، نظم خودش را حفظ کرد و بازیکنانش حرفه ای تر رفتار کردند.

رفتارهای چشمی، کریمی و غلامی مبتدیانه است

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به اعتراض استقلالی ها به تصمیمات داور توضیح داد: کارشناس داوری نیستم، اما اگر بخواهیم انصاف را رعایت کنیم، ضربه علی کریمی اخراج داشت. در شبکه های اجتماعی دیدم که بازیکن فولاد چسبیده به او بود و کریمی ضربه ای به بازیکن فولاد زد. چند سالی است که روزبه چشمی و علی کریمی در استقلال بازی می نمایند که از نظر استعداد فوتبالی خوب هستند، اما در شرایط خاص و سخت خیلی مبتدیانه عمل می نمایند و رفتارهای شان در زمین و صحبت با داور یا بازیکن حریف غیرحرفه ای است. بارها و بارها دیده ام که چشمی در شرایط سخت مدام در حال اعتراض به داور بوده و راحت کارت زرد گرفته یا اخراج شده و هیچ وقت هم اصلاح نشده است.

آقای کریمی! تجربه چه زمانی به دردت می خورد؟

بختیاری زاده با انتقاد از رفتار بعضی از بازیکنان استقلال گفت: آقای عارف غلامی! شما که می دانی تیمت 10 نفره است، چرا این طور اعتراض می کنی؟ چرا باید مبتدیانه رفتار و اعتراض کنی و به داور خوراک بدهی؟ آقای علی کریمی! می گویی بازیکن فولاد پیراهنت را کشیده و به همین دلیل ضربه زده ای. پس تجربه چه زمانی به دردت می خورد؟ باید اجازه می دادی پیراهنت را بگیرد تا داور خطا گرفته و بازیکن را جریمه کند. شما صاحب توپ بودی. آقای چشمی! شما دقایق آخر بازی به جای اینکه توپ را بکاری تا استقلال با تنها امید رسیدن به گل یعنی ارسال های توپ بلند، استفاده کند، در حال جر و بحث با داور هستی. بازیکنانی مثل چشمی و کریمی باید با آرامش کار نمایند نه مبتدیانه، به خصوص وقتی تیم عقب است. وقتی شما بهم ریخته هستید، بازیکن جوان چه کار کند؟

بازیکنان استقلال از غفوری حرف شنوی ندارند

وی ادامه داد: استقلال تا چه زمانی می خواهد صاحب چند بازیکن حرفه ای گردد که در شرایط سخت، درست رفتار نمایند؟ وریا غفوری به عنوان کاپیتان زحمت می کشد، اما بازیکنان آن طوری که باید از کاپیتان تیم حرف شنوی داشته باشند؛ ندارند. بیشتر بازیکنان استقلال درگیر جر و بحث و اعتراض هستند. از طرفی، ذهنیتی در مجموعه استقلال ایجاد و تبدیل به باور شده است که همه با این تیم مشکل دارند. تا زمانی که این تفکر وجود دارد، رفتارهای خشونت آمیز و غیرحرفه ای ادامه خواهد داشت و به استقلال لطمه می زند. فولاد مستحق برد بود چون بازیکنانش آرامش داشتند و به وقت به داور اعتراض می کردند تا لطمه نخورند. چند سال است که بعضی بازیکنان استقلال فقط خودشان را می بینند و به تیم ضربه می زنند.

مجیدی در آینده می فهمد که رفتارش اشتباه است

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: فرهاد مجیدی باید آرامش خودش را حفظ می کرد و زمانی که استقلال 10 نفره شد، کنار زمین با حفظ تمرکز تیم را راهنمایی می کرد تا تیم بیشتر لطمه نخورد. او در آینده متوجه می گردد که کارش اشتباه بوده است. اینها مجموعه اشتباهات استقلال است. گرمای اهواز و بازی کردن پس از چند ماه، جزو سختی های کار بود، اما سال هاست که بازیکنان اصلی استقلال حرفه ای رفتار نمی نمایند و اشتباهات را تکرار می نمایند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1074

به "بختیاری زاده: ذهنیت همه با استقلال مشکل دارند باعث رفتار غیرحرفه ای شده است، چشمی، کریمی و غلامی مبتدیانه رفتار می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بختیاری زاده: ذهنیت همه با استقلال مشکل دارند باعث رفتار غیرحرفه ای شده است، چشمی، کریمی و غلامی مبتدیانه رفتار می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید