بایدن: زیرساخت های آمریکا در رتبه دهم جهان قرار گرفته است

به گزارش راوه بلاگ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا با معرفی گزینه خود برای وزارت حمل و نقل، گفت: برخلاف آنکه رتبه نخست اقتصاد جهان را داریم، زیرساخت های کشور در رتبه دهم قرار دارند.

بایدن: زیرساخت های آمریکا در رتبه دهم جهان قرار گرفته است

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

جو بایدن روز چهارشنبه در معرفی پیت بوتیجیج برای وزارت حمل و نقل خود، درباره ویژگی های کابینه خود افزود: آنها با بالاترین ویژگی، تجربیات و سوابق گوناگون هستند که به ما در شکست همه گیری کمک می کنند.

وی ادامه داد: آنها ما را ایمن و امن نگه می دارند و اقتصاد ما را بهتر از هر زمان دیگر باز می گردانند. آنها شامل همکاران قدیم و صداها و چهره های جدید هستند. آنها شامل کسانی هستند که با من هم نظرند و آنهایی که دیدگاه های متفاوتی دارند.

رئیس جمهوری منتخب آمریکا افزود: (کابینه) شامل کسانی است که از روز نخست از کارزار انتخاباتی من حمایت کردند و هم آنهایی که در مقابل من نامزد شدند. آنها متخصصانی در سیاست ، رهبرانی که در بحران ها آزمایش شدند و در نهایت، این کابینه بیشترین کننده هرکسی در تاریخ ما خواهد بود.

بایدن اظهار کرد: این (کابینه) بیشترین رنگین پوستان و را نسبت به هر کابینه دیگری خواهد داشت. کابینه سد شکن و نخستین ها خواهد بود. کابینه بایدن-هریس نسبت به اسلاف خود درباره نخستین ها در کابینه ، نخستین است.

وی به کامالا هریس معاون اول خود اشاره و از او به عنوان نخستین زن، نخستین زن سیاهپوست، نخستین زن از نژاد آسیای جنوبی یاد کرد.

رئیس جمهوری منتخب آمریکا همچنین به نخستین وزیر دفاع سیاهپوست، نخستین لاتین تبار برای وزارت امنیت ملی و نخستین لاتین تبار برای خدمات بهداشتی و انسانی، نخستین زن و آمریکایی آسیای جنوبی تبار برای دفتر مدیریت و بودجه، نخستین زن و آمریکایی آسیایی برای هدایت دفتر کننده تجاری آمریکا، نخستین زن سیاهپوست برای ریاست شورای مشاوران اقتصادی رئیس جمهوری اشاره کرد.

بایدن ادامه داد: و نخستین زن که جایگاه الکساندر همیلتون را به عنوان وزیر خزانه داری برعهده می گیرد. کابینه ما فقط یک یا دو مورد از نخستین ها را ندارد، بلکه هشت نخستین دارد و امروز هم نخستین دیگری به آن اضافه می شود.

وی به پیت بوتیجیج به عنوان نخستین همجنسگرای آشکار و یکی از جوانترین اعضای کابینه نسبت به هر دوره ای اشاره کرد و گفت: کابینه بایدن-هریس یک کابینه تاریخی خواهد بود.

رئیس جمهوری منتخب آمریکا افزود: امروز افتخار می کنم که جدیدترین عضو آن را معرفی کنم. برای وزیر حمل و نقل، من شهردار پیت بوتیجیج را معرفی می کنم.

بایدن با یادآوری اینکه در جهت تبلیغات ریاست جمهوری با پیت آشنا شده است، ادامه داد: یکی از باهوش ترین و یکی از فروتن ترین افرادی که تا به امروز ملاقات خواهید کرد. شهردار از هارتلند، یک متخصص مدیریت و یک سیاستمدار با قلب بزرگ.

وی با اشاره به سوابق نظامی بوتیجیج افزود: افسر اطلاعات و در حالی که شهردار بود به افغانستان اعزام شد. صدایی جدید با ایده های جدید ، مصمم برای عبور از سیاست های قدیمی است.

رئیس جمهوری منتخب آمریکا وزارت حمل و نقل را مهم توصیف کرد و گفت: ما به شخصی نیاز داریم که کار با آژانس های ایالتی، محلی و فدرال را بداند. در حال حاضر ، طبق نظر انجمن مهندسان شهری آمریکا، یک پنجم بزرگراه های ما، همچنان در شرایط نامناسبی به سر می برند.

بایدن افزود: ده ها و ده ها هزار پل در حال خرابی، بعضی در آستانه فروپاشی هستند و خطری روشن و خطرناک برای زندگی مردم است. طبق گفته مجمع جهانی اقتصاد، ما ثروتمندترین کشور جهان هستیم اما در کیفیت کلی زیرساخت های خود در رتبه 10 قرار داریم.

وی با اشاره به تهدید موجود تغییر آب و هوایی و لزوم مبارزه با آن که باعث ایجاد مشاغل جدید می شود، اظهار کرد: کمک به شهرهای سراسر این کشور - در ایالت های قرمز و آبی - در ایجاد جوامع مقاوم در برابر آب و هوا برای مقابله با سیل شدیدتر، خشکسالی و طوفان های بزرگ، همکاری با ایالت ها، مشاغل و کارگران برای نصب 500هزار ایستگاه شارژ برای نسل بعدی وسایل نقلیه پاک، سیستم های شبکه هوشمند که باعث کاهش مصرف انرژی می شوند و ایجاد یک اقتصاد انرژی پاک در سراسر کشور از وظایف این وزارتخانه خواهد بود.

رئیس جمهوری منتخب آمریکا تاکید کرد: بوتیجیج وظیفه وزارتخانه را برای حفظ امنیت آمریکایی ها در جاده ها، راه آهن و آسمان ما انجام خواهد داد. ، ایرنا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1802

به "بایدن: زیرساخت های آمریکا در رتبه دهم جهان قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: زیرساخت های آمریکا در رتبه دهم جهان قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید