ایجاد 120 شعبه اخذ رأی برای انتخابات 1400 در منطقه13

به گزارش راوه بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- در جلسه ستاد هماهنگی انتخابات شوراها ، ریاست جمهوری و میان دوره ای خبرگان منطقه 13 ، 120 شعبه اخذ رای برای انتخابات پیش رو در محدوده منطقه مشخص شد.

ایجاد 120 شعبه اخذ رأی برای انتخابات 1400 در منطقه13

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، ستاد هماهنگی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی شهر تهران در منطقه13 با حضور مجتبی شکری شهردار منطقه ، فرزاد نیا دادستان ناحیه 8 تهران ، حسینی رئیس آموزش و پرورش منطقه ، فریدون فر رئیس مرکز بهداشت شرق تهران ، دبیر دبیران شورایاری محلات ، رئیس ستاد هماهنگی انتخابات منطقه 13 و مسئولین نهادها و سازمان های دولتی در سالن اجتماعات 9 دی برگزار گردید.

در این جلسه ، گزارشی از اقدامات اجرا شده در برگزاری سه انتخابات شوراها ، ریاست جمهوری و میان دوره ای خبرگان توسط حاضرین ارائه و چگونگی بر نحوه نظارت و اجرای صحیح مصوبات جلسات ستاد هماهنگی انتخابات منطقه آنالیز شد.

همچنین با توجه به شیوع موج چهارم کرونا و لزوم حفظ سلامتی شهروندان و عوامل اجرائی و امنیتی انتخابات، تمهیداتی برای برگزاری انتخابات با رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه شد .

مجتبی شکری، شهردار منطقه با بیان اینکه سه انتخابات شوراها ، ریاست جمهوری و میان دوره ای خبرگان در 28 خرداد با حضور مردم انقلابی انجام خواهد شد ، ضمن اعلام آمادگی شهرداری منطقه13 برای همکاری با ادارات و دستگاه های مجری امر انتخابات در چهار چوب قوانین و مقررات گفت : با استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات شهری از قبیل ایجاد فضاهای شهری برای تبلیغات داوطلبان و آماده سازی شعب اخذ رأی زمینه لازم را برای حضور پر شور مردم در سیزدهمین دوره انتخابات فراهم می کنیم .

در ادامه، هریک از نهادها ضمن اعلام آمادگی کامل جهت همکاری در این امر مهم، پیشنهاداتی نیز ارائه دادند.

همچنین در خاتمه سید محمد هادی حسینی ضمن تبریک پیشاپیش ماه مبارک رمضان گزارشی از فعالیت ها و اقدامات اجرا شده در راستای ساماندهی شعب اخذ رأی و تأمین نیروی انسانی عنوان کرد

او همچنین با اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات در شرایط کرونایی، تاکید نمود: همه دستگاه ها و نهادهای دولتی بایستی در برگزاری هرچه با شکوه تر این دوره از انتخابات همکاری لازم را با ستاد هماهنگی انتخابات منطقه 13 داشته باشند.

با هماهنگی روسای نهاد های منطقه13 در این جلسه ، 120 شعبه اخذ رأی برای انتخابات 1400 ایجاد می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2243

به "ایجاد 120 شعبه اخذ رأی برای انتخابات 1400 در منطقه13" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد 120 شعبه اخذ رأی برای انتخابات 1400 در منطقه13"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید