انتصاب دبیران پانزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر با حکم وزیر ارشاد

به گزارش راوه بلاگ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در احکام جداگانه ای دبیر علمی و دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر را منصوب کرد.

انتصاب دبیران پانزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر با حکم وزیر ارشاد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه، مریم جلالی شاعر، مترجم و مدرس دانشگاه را به عنوان دبیر علمی و مصطفی راضی جلالی شاعر و مدیر دفتر گسترش شعر و ادبیات داستانی خانه کتاب و ادبیات ایران را به عنوان دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر منصوب کرد.

در حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای انتصاب دبیر علمی مهم ترین رویداد ملی شعر کشور آمده است:

نظر به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه کتاب و ادبیات ایران و با توجه به سوابق و تجارب ارزنده شما در عرصه شعر و پژوهش های گرانسنگ ادبیات فارسی به موجب این حکم به عنوان دبیر علمی پانزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر منصوب می شوید.

امید است بر اساس وظایف مندرج در آیین نامه جشنواره و در تعامل موثر با دبیرخانه جشنواره اقدام لازم را معمول نمایید.

مزید توفیق شما را از خداوند متعال مسألت دارم.

همچنین در متن حکم صالحی خطاب به دبیر اجرایی جشنواره بین المللی شعر فجر آمده است:

نظر به سوابق ارزشمند جنابعالی در عرصه های فرهنگی، به ویژه در برگزاری جوایز ملی ادبی به موجب این حکم به عنوان دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و تعامل با اساتید، شاعران ارجمند و هیات علمی، در برگزاری شایسته این رویداد عظیم پیروز و مؤید باشید.

مریم جلالی دارای مدرک دکترای زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه فردوسی مشهد است. همچنین علاوه بر عضویت در هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، عضو رسمی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی و نیز هیات علمی و هیات داوران جایزه ادبی پروین اعتصامی و جشنواره بین المللی شعر فجر بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1817

به "انتصاب دبیران پانزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر با حکم وزیر ارشاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب دبیران پانزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر با حکم وزیر ارشاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید