اعتباری برای تیم والیبال شهروند اراک پیش بینی نشده است

به گزارش راوه بلاگ، به گزارش خبرنگاران، در پی اعلام احتمال حضور تیم والیبال شهروند اراک در فصل جدید لیگ برتر، مرتضی سورانه در تبادل نظر با خبرنگاران، اظهار کرد: در خصوص چگونگی حضور تیم والیبال شهروند در لیگ برتر و تأمین هزینه های مورد احتیاج این تیم هیچ گونه هماهنگی و مشورتی با شورا نشده است. در خصوص تأمین هزینه های تیم والیبال شهروند اراک نیز، شورا هیچ گونه تعهدی ندارد.

اعتباری برای تیم والیبال شهروند اراک پیش بینی نشده است

وی اضافه کرد: در این مورد هیچ گونه هماهنگی با شورا صورت نگرفته است. از طرف دیگر این گونه موارد باید با درخواست مکتوب شهردار به شورا اعلام گردد، تا همانند دیگر موارد در صحن شورا مطرح و با رأی اعضا تصویب گردد. البته در امسال نیز برای هیچیک از تیم های حرفه ای اعتبار پیش بینی نشده است و چنین مواردی نیز در دستور کار قرار ندارد.

رئیس شورای شهر اراک گفت: بر اساس بودجه سال گذشته یک میلیارد تومان به عنوان یاری به تیم والیبال شهروند اراک مصوب شد که تا به امروز 850 میلیون تومان آن پرداخت شده و مبلغ باقی مانده نیز به زودی پرداخت خواهد شد.

سورانه اضافه کرد: اینکه بخواهند در خارج از شورا، برای شورا تصمیم بگیرند سیاست درستی نیست. لذا بودجه خاصی با هدف تیم داری برای تیم والیبال شهروند اراک و هر تیم حرفه ای دیگر در شورا مصوب نشده است و چنین موضوعی هم در دستور کار شورا نیست.

لازم به ذکر است چندی پیش از سوی یکی از مسئولین ورزشی استان اعلام شد، که با هماهنگی به عمل آمده با فدراسیون والیبال، شهرداری و شورای شهر اراک تیم والیبال شهروند این شهر، بار دیگر در لیگ برتر سال 99 حضور خواهد داشت.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1421

به "اعتباری برای تیم والیبال شهروند اراک پیش بینی نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتباری برای تیم والیبال شهروند اراک پیش بینی نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید