استفاده اضطراری از واکسن کرونا تأیید شد

به گزارش راوه بلاگ، مقامات بهداشتی چین، استفاده از واکسن های کووید 19 در شرایط اضطراری را تأیید کردند تا در کنترل بحران همه گیری ویروس کرونا پیروز عمل نمایند.

استفاده اضطراری از واکسن کرونا تأیید شد

به گزارش خبرنگاران از فارس، یک مقام سازمان بهداشت چین روز شنبه تأیید کرد که کشور مجاز به استفاده اضطراری از واکسن های کووید 19 که در 22 ژوئیه توسط بعضی شرکت های داخلی توسعه داده شده است.

ژنگ، رئیس کارگروه توسعه واکسن ویروس کرونا در چین گفت: ما مجموعه ای از بسته های برنامه ای، از جمله فرم رضایت پزشکی، برنامه نظارت بر عوارض جانبی و برنامه جبران خسارت را تهیه نموده ایم تا مطمئن شویم که استفاده اورژانسی از واکسن این بیماری به خوبی تنظیم و کنترل می گردد.

مجوز استفاده اضطراری که براساس قانون مدیریت واکسن چینی بنا شده است، امکان استفاده از نامزدهای واکسن تأیید نشده را در بین افرادی که در مدت زمان محدودی در معرض خطر ابتلا به عفونت هستند، فراهم می نماید.

کارکنان پزشکی و کارمندان دولت از نخستین افرادی هستند که این واکسن ها را دریافت می نمایند و این فرایند می تواند به ایجاد، این اطمینان که یک شهر می تواند عملنمودهای عادی را در هنگام بروز بحران بهداشتی حفظ کند در پی داشته باشد.

مجوزهای مشابه در بسیاری از کشورها قانونی شده اند؛ به عنوان مثال، سازمان غذا و داروی ایالات متحده اجازه می دهد از محصولات پزشکی تایید نشده در مواقع اضطراری برای تشخیص، درمان یا جلوگیری از بیماری یا شرایط تهدید نماینده زندگی استفاده گردد.

آژانس ملی از زمان شیوع ویروس کرونا چندین مجوز استفاده اضطراری را به عنوان راهی برای دستیابی سریع به بسیاری از آزمایشات تشخیصی نسبت به روش های عادی استفاده نموده است.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1397

به "استفاده اضطراری از واکسن کرونا تأیید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده اضطراری از واکسن کرونا تأیید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید