اجرای پروژه تارا در کوتاه ترین زمان

به گزارش راوه بلاگ، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که انتظارات مشتریان در مقوله ایمنی و کیفیت را در محصولات جدید تامین خواهیم کرد، از ارتقای سطح کیفیت محصولات فعلی خبر داد و گفت: هر یک از محصولات ایران خودرو دارای دست کم سه ستاره کیفیت است.

اجرای پروژه تارا در کوتاه ترین زمان

فرشاد مقیمی در آیین افتتاح مرکز تماس جدید ایران خودرو که با حضور رییس پلیس راهور ناجا برگزار گشت، با بیان این که نخستین محصول تمام ایرانی با پنج ستاره کیفیت متعلق به سبد محصولات ایران خودرو است، اظهار کرد: آن چیزی را که مشتریان از خودروساز انتظار دارند، انجام خواهیم داد.

وی از کاهش تعداد معوقات از 200 هزار دستگاه در سال گذشته به 13 هزار در حال حاضر خبر داد و گفت: به جز دو محصول، تمامی تعهدات را تا خاتمه سال به روز خواهیم کرد.

مقیمی ضمن قدردانی از پلیس راهور ناجا برای اتخاذ تصمیمات به موقع و مساعدت در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان، گفت: توانسته ایم شش محصول را ارتقا داده و در کنار آن، محصول جدید تارا را نیز به خودروهای تولیدی اضافه کنیم؛ این محصول تا خاتمه سال وارد بازار خواهد شد.

وی از دریافت مجوز شماره گذاری نخستین محصول تارا در روز 21 بهمن سال جاری خبر داد و گفت: پروژه تکوین این محصول در 21 بهمن سال گذشته کلید خورد و دست یابی به نتایج مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکن از افتخارات ایران خودرو است. تعهدات تارا به مشتریان نیز در موعد مقرر انجام خواهد شد.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو شرح داد: کسب پنج ستاره کیفیت را برای تارا هدف گذاری کرده ایم که در سال آینده محقق خواهد شد.

وی طراحی گیربکس شش سرعته و موتور سه سیلندر را از دیگر پروژه های توسعه ای ایران خودرو خواند و گفت: آمادگی داریم تا این محصولات را در اختیار سایر خودروسازان نیز قرار دهیم.

مقیمی با بیان این که سهم بازار محصولات ایران خودرو دیزل در سال جاری نسبت به سال 1396 بیش از 10 برابر شده، گفت: محصولات جدیدی در حوزه خودروهای سنگین را عرضه خواهیم کرد. در حال حاضر با راه اندازی خط تولید اتوبوس پس از 9 سال توقف، تعهدات ایجادشده را حتی زودتر از موعد انجام می دهیم که حاصل کار گروهی مجموعه کارکنان و تامین کنندگان ایران خودرو دیزل است.

مقیمی شبکه خدمات پس از فروش و مرکز تماس ایران خودرو را جهت ارتباط با 10 میلیون دارنده محصولات موجود ایران خودرو در بازار دانست و گفت: زیرساخت های بسیار مناسبی برای توسعه ارتباط با مشتریان ایجاد شده که افزایش رضایت مندی آنان را دنبال می کند.

وی شرح داد: با راه اندازی مرکز تماس جدید ایران خودرو و هدف گذاری تولید دست کم 650 هزار دستگاه خودرو در سال آینده در کنار عرضه 500 هزار دستگاهی سال جاری، آمادگی بیشتری برای پاسخگویی به مشتریان خواهیم داشت.

گفتنی است، مرکز تماس جدید ایران خودرو با قابلیت های ارتقایافته و مدرن، در جهت افزایش رضایت مشتریان در رسیدگی به درخواست ها و مسائل آنان، صبح امروز با حضور رییس پلیس راهور ناجا و مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

پس از بهره برداری از این مرکز، رییس پلیس راهور ناجا به اتفاق هیات همراه، از مرکز تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران خودرو بازدید کردند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2049

به "اجرای پروژه تارا در کوتاه ترین زمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای پروژه تارا در کوتاه ترین زمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید