اجرای همزمان 100 گروه سرود در نیمه شعبان

به گزارش راوه بلاگ، تهران (پانا) - نخستین جشنواره ملی سرود آوای بی نشان ها با شعار گمنامان تو را می خوانند به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) از نهم تا یازدهم فروردین ماه سال 1400 برگزار می گردد.

اجرای همزمان 100 گروه سرود در نیمه شعبان

به گزارش روابط عمومی جشنواره، اولین جشنواره ملی سرود آوای بی نشان ها همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از نهم تا دوازدهم فرودین ماه سال 1400 توسط موسسه فرهنگی هنری کساء برگزار می گردد. در این رویداد موسیقایی که فراخوان آن با شعارگمنامان تو را می خوانند منتشر شده 100 گروه سرود در ایام نیمه شعبان به صورت همزمان به اجرای برنامه می پردازند.

براساس اعلام دبیرخانه نخستین جشنواره ملی سرود آوای بی نشان ها شرایط، ضوابط و جوایز این رویداد به ترتیب زیر اعلام شده است.

* شرایط و ضوابط شرکت در جشنواره برای گروه های سرود

1- حداقل تعداد نفرات 8 و حداکثر 15 نفر

2- داشتن لباس متحدالشکل و استاندارد

3- قرار دادن استندهای جشنواره در تمامی اجراها در طرفین محل اجرا

4- اجرا در روزهای نهم، دهم و یازدهم فروردین در لوکیشن های معین شده توسط دبیرخانه جشنواره

5- ثبت حداقل 10 فریم عکس و 4 کلیپ یک دقیقه ای از اجرا در هر لوکیشن توسط مربی یا سرپرست گروه و ارسال به نماینده استانی در دبیرخانه به صورت همزمان با اجرا

6- هماهنگی کامل گروه با نماینده دبیرخانه در استان

7- اهدا مبلغ 10 میلیون ریال یاری هزینه ورودی جشنواره به تمامی گروه های شرکت نماینده

8- پوشش گسترده جشنواره در صفحات اجتماعی گروه ها در ایام برگزاری جشنواره از وظایف گروه های شرکت نماینده به شمار می آید.

* جوایز جشنواره

- جوایز پاتوقی پلی بک: گروه اول : 60 میلیون ریال - گروه دوم 50 میلیون ریال - گروه سوم 40 میلیون ریال

- اجراهای خلاقانه (فرمیک): گروه اول: 60 میلیون ریال - گروه دوم 50 میلیون ریال - گروه سوم 40 میلیون ریال

- جایزه ویژه گروه های مناطق محروم: گروه برتر: 100 میلیون ریال

- جایزه ویژه گروه های بانوان: گروه برتر: 60 میلیون ریال

- جایزه ویژه فضای مجازی: 50 میلیون ریال - در این بخش گروه ها می توانند با تهیه گزارش های تصویری مناسب و ارسال آن به دبیرخانه اجراهایشان را ارائه نمایند و به تایید نماینده استانی حاضر به دبیرخانه برسانند. هر روز تیزرهای یک دقیقه ای اجرای گروه ها در صفحه میزبان جشنواره قرار خواهد گرفت. پربازدیدترین و بیشترین وایرال ویدئو به واسطه تبلیغات گروه در فضای مجازی و به کار گیری ظرفیت های مردمی توسط گروه ها اتفاق خواهد افتاد که بر این اساس دبیرخانه جشنواره تصمیم دارد جایزه ویژه ای را به فعال ترین و پرمخاطب ترین گروه اهدا کند

- جایزه ویژه آرای مردمی: 40 میلیون ریال - به منظور اخذ حداکثر بازتاب مردمی از جشنواره، مکانیزم جذابی طراحی گشت تا مردم بتوانند آراء خود را به واسطه تبلیغ و کیفیت اجرای گروه ها به سامانه جشنواره ارسال کرده و از این حیث جذابیت رقابت های استان نیز تقویت شده و خانواده ها و هم استانی های گروه ها حضور بیشتری در اجراها خواهند داشت. این جایزه به گروهی اختصاص می یابد که بیشترین آراء مردمی را از میان 100 گروه به خود اختصاص دهد.

- جایزه ویژه مستند سازی: 50 میلیون ریال: به منظور اخذ با کیفیت گزارش های تصویری از اجراهای هر گروه، دبیرخانه جشنواره تصمیم دارد تا برای ایجاد انگیزه جهت تصویربرداری و ارائه خروجی های استاندارد تیزری و مستند از گروه های شرکت نماینده جایزه ویژه ای را به گروهی اختصاص دهد که بهترین مستندسازی را از اجراهای استانی اش توسط کادرهای حرفه ای تصویر انجام خواهد داد.

گروه های سرود متقاضی شرکت در نخستین جشنواره ملی سرود بی نشان ها می توانند جهت اخذ اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشنواره با شماره تماس 09109272101 یا 02122038745 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2201

به "اجرای همزمان 100 گروه سرود در نیمه شعبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای همزمان 100 گروه سرود در نیمه شعبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید