کرونا دریافت که دیگر تقصیر بابا مسعود نیست!، این همه کرونایی در استقلال باعث خجالت است خبرنگاران

به گزارش راوه بلاگ، شاهرخ بیانی، پیشکسوت استقلال گفت: عادت کرده ایم همه تقصیرها را گردن وزیر ورزش می اندازیم ولی انصافا کنترل یک تیم برای دوری از کرونا هم اینقدر مشکل بود که اینگونه تیم را روی هوا ببرید؟

کرونا دریافت که دیگر تقصیر بابا مسعود نیست!، این همه کرونایی در استقلال باعث خجالت است خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ابتلای 9 تن از اعضای تیم استقلال اعم از مربی، سرپرست و بازیکن موجی از نگرانی دوباره بین هواداران این تیم ایجاد کرد تا شاید باز هم استقلال نتواند در روزهای حساس پیش رو امتیازات کامل هر ملاقات را برای خود کنار بگذارد. شاهرخ بیانی در گفت وگویی، درباره اتفاقات اخیر در اردوی تیم استقلال اظهاراتی را مطرح کرده است.

از کرونایی شدن بازیکنان و مربیان استقلال خبر دارید؟

باعث تأسف است که بین این همه تیم در لیگ برتر به ویژه آنهایی که مدعی قهرمانی هستند استقلال این همه کرونایی دارد. واقعا باعث خجالت است. این نشان می دهد در تیم و باشگاه مدیریت درست و حسابی وجود ندارد.

چطور؟

وقتی (کمک) سرپرست و مربی تیم کرونا می گیرند دیگر تا ته این ماجرا را باید بخوانید. این آقایان حرفه ای گری را در پول دریافت می دانند و نمی دانند در یک باشگاه حرفه ای که روزی خدا تومان پول بابتش می گیرند باید از تمرین به خانه و از خانه به تمرین بروند.

چرا این رفتار حرفه ای در استقلال اجرا نمی شود؟

از بس با بازیکنان مدارا می کنند. مهدی قایدی 14 روز در تمرینات نبود بعد مستقیم به ترکیب اصلی تیم رفت. این همه لی لی به لالای بازیکن گذاشتن می شود همین. شما حرفه ای هستید. نویدکیا را ببینید چطور بازیکنانش را تهدید کرده که هر کس کرونا بگیرد 10 میلیون جریمه می شود؟ یحیی گل محمدی را ببینید مهدی عبدی را به خاطر یک ملاقات 20 میلیون تومان جریمه کرد.

ایراد اصلی از کیست؟

مدیریت درست و حسابی در تیم نیست. این مسائل و کنترل کرونا که دیگر ربطی به بابا مسعود و حمایت وزارت ورزش ندارد. ما عادت کرده ایم همه تقصیرها را گردن وزیر و وزارت ورزش بیندازیم. در حالی که این مسائل به خود تیم ربط دارد، به باشگاه و دیسیپلینی که برای تیم در نظر می گیرند. ساختار کلی باشگاه ایراد دارد. (کمک) سرپرست تیم باید الگوی همه باشد ولی خودش کرونا می گیرد. مربی باید الگوی دروازه بانانش باشد ولی خودش کرونا می گیرد!

ملاقاتهای پیش رو را چطور پیش بینی می کنید؟

با این شرایط بازیکنان باید 15 روز در قرنطینه باشند و بعد تا بیایند خودشان را به شرایط قبل برگردانند که دیگر 5 بازی سپری شده است و این فصل هم قهرمانی را از دست می دهند. واقعا که باید به حال این تیم تأسف خورد. باید همه این نفرات از مربی و سرپرست گرفته تا بازیکن را جریمه های سنگین کنند تا برای بقیه درس عبرت شود.

خبرورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2172

به "کرونا دریافت که دیگر تقصیر بابا مسعود نیست!، این همه کرونایی در استقلال باعث خجالت است خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا دریافت که دیگر تقصیر بابا مسعود نیست!، این همه کرونایی در استقلال باعث خجالت است خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید