چمران: از هیچکس برای کاندیداتوری دعوت نکردیم

به گزارش راوه بلاگ، نایب رئیس شورای ائتلاف نیرو های انقلاب گفت: نوع کار ما با دوستان دیگر متفاوت است و اینگونه نیست که چند نفر بنشینند و تصمیم بگیرند به همین دلیل تا این لحظه وارد مرحله رایزنی با کاندیدا ها یا بررسی مصادیق انتخابات ریاست جمهوری نشده ایم.

چمران: از هیچکس برای کاندیداتوری دعوت نکردیم

به گزارش ایلنا، مهدی چمران درباره فرایند تشکیل شورا های ائتلاف سراسر کشور و زمان انتها این فرآیند، گفت: بیش از 90 درصد مجامع استانی ما شکل گرفته و انتخابات آن ها برگزار شده است، تنها در چند درخواست ترمیم وجود دارد که آن ها نیز به زوی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: آخرین مجمع استان های ما، مجمع تهران است است که ثبت نام آن از چند روز قبل آغاز شده و هنوز تا مهلت یک هفته ای ثبت نام ها زمان باقی مانده است، اما با استقبال خوبی روبرو شدیم و تا به امروز بیش از 14 هزار نفر برای حضور در مجمع نام نویسی کرده اند. پس از این نام نویسی ها مراحل بعدی اجرا شده و مجمع تهران طی به زودی تشکیل می شود.

نایب رئیس شورای ائتلاف نیرو های انقلاب درخصوص اعضای این شورا، بیان داشت: اعضای شورای ائتلاف همان ترکیب دوره گذشته است و به طور ثابت و دائم جلسه دارند.

چمران در پاسخ به سوالی پیرامون رایزنی با کاندیدا های انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای ائتلاف، گفت: نوع کار ما با دوستان دیگر متفاوت است و اینگونه نیست که چند نفر بنشینند و تصمیم بگیرند به همین دلیل تا این لحظه وارد مرحله رایزنی با کاندیدا ها یا بررسی مصادیق انتخابات ریاست جمهوری نشده ایم.

وی ادامه داد: فرایند کار به این صورت است که در ابتدا باید یک مرحله انتخابات میان کاندیدا ها در مجمع عمومی برگزار شود و پس از این رای گیری که نظر مجمع مشخص شد، از کسانی که منتخب مجمع هستند برنامه دریافت کرده و با افراد وارد رایزنی می شویم.

عضو شورای ائتلاف درباره کاندیداتوری سید ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف و همچنین دعوت این شورا از افراد برای کاندیداتوری گفت: درباره کاندیداتوری آقای رئیسی و آقای قالیباف هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و من اطلاعی از تصمیم نهایی ایشان ندارم. اما درخصوص دعوت از افراد، شاید دوستان به صورت انفرادی یا در قالب یک تشکلی از فردی برای کاندیداتوری دعوت کرده باشند، اما به صورت رسمی و در قالب شورای ائتلاف از کسی برای حضور و کاندیداتوری دعوت نکرده ایم.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2299

به "چمران: از هیچکس برای کاندیداتوری دعوت نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چمران: از هیچکس برای کاندیداتوری دعوت نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید