چرا وام 50 میلیون تومانی بازنشستگان لغو شد؟

به گزارش راوه بلاگ، رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران گفت که اعطای وام 50 میلیون تومانی به بازنشستگان لغو شده است.

چرا وام 50 میلیون تومانی بازنشستگان لغو شد؟

علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران درباره جزئیات اعطای وام 50 میلیون تومانی به بازنشستگان تأمین اجتماعی، اظهار کرد: طبق توافقی که با بانک رفاه غرب تهران داشتیم، قرار شد که سهمیه ای را برای وام 50 میلیون تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی در نظر بگیرند.

او این کار را در راستای حل مشکل ودیعه مسکن بازنشستگان تأمین اجتماعی دانست و افزود :600 سهمیه از بانک رفاه دریافت کردیم و فقط به 350 نفر از بازنشستگان تأمین اجتماعی وام 50 میلیون تومانی اعطا شد و بعد از آن بانک بیان نمود که به سایر افراد وام ارائه نشده و اعطای وام 50 میلیون تومانی به بازنشستگان لغو شده است.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران درباره جزئیات شرایط وام 50 میلیون تومانی، گفت: این وام 50 میلیون تومانی با سود 18 درصد بود که فقط به یک ضامن بازنشسته نیاز داشت. همچنین بازنشستگان باید بالای 4 میلیون و 500 هزار تومان حقوق دریافت می کردند تا این وام به آن ها اعطا می شد.

دهقان کیا ادامه داد: هرچه به شب عید نزدیک می شویم، بانک ها به پول نقد بیشتر نیاز دارند، به همین دلیل از اعطای وام امتناع کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1855

به "چرا وام 50 میلیون تومانی بازنشستگان لغو شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا وام 50 میلیون تومانی بازنشستگان لغو شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید