پلوسی: موی ترامپ را می گیرم و از کاخ سفید بیرونش می کنم

به گزارش راوه بلاگ، نشریه پالیتیکو گزارش داده رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به ادامه ادعا های انتخاباتی ترامپ گفته، او را با دریافت مو ها و دست و پاهایش از دفتر کارش در کاخ سفید بیرون می اندازد.

پلوسی: موی ترامپ را می گیرم و از کاخ سفید بیرونش می کنم

به گزارش فارس، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که در دوره ریاست جمهوری ترامپ سابقه ای طولانی از اختلافات و مشاجره با وی بر سر موضوعات مختلف دارد، گفته به دنبال اطمینان یافتن از این مسئله است که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که همچنان شکست در مقابل جو بایدن رقیب دموکرات خود را نپذیرفته، دفتر کارش در کاخ سفید را ترک خواهد نمود.

او در روز های گذشته و در حاشیه مصاحبه ها با سایر رهبران کنگره درباره بسته کمکی و بودجه دولت، گفته برای خروج ترامپ از قدرت لحظه شماری می نماید. این دیپلمات ارشد دموکرات افزوده قصد دارم او را از آنجا (دفتر کار ترامپ در کاخ سفید) با مو و دست های کوچک و پاهایش بگیرم و بیرون بکشم.

بنا بر این گزارش، سخنگوی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به درخواست فاکس نیوز برای اظهارنظر در این خصوص پاسخی نداد.

علی رغم تایید پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توسط مجمع گزینندگان با 306 رأی الکترال، ترامپ هنوز از ادعای وقوع تقلب در این انتخابات دست برنداشته است.

یک رسانه آمریکایی گزارش نموده که بعضی از مشاوران در کاخ سفید از اقدامات احتمالی ترامپ در آخرین روز های باقی مانده وی در قدرت هراس دارند.

وبگاه شبکه خبری سی ان ان نوشته ترامپ به گروهی از مشاوران حاشیه اش روی آورده که در حال ارائه طرح های عجیب برای برگرداندن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1835

به "پلوسی: موی ترامپ را می گیرم و از کاخ سفید بیرونش می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلوسی: موی ترامپ را می گیرم و از کاخ سفید بیرونش می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید