واشنگتن در تدارک تحریم حامیان داخلی حزب الله

به گزارش راوه بلاگ، ایسنا نوشت: یک مقام آمریکایی تأکید کرد دونالد ترامپ تحریم حامیان داخلی حزب الله لبنان را بررسی می کند.

واشنگتن در تدارک تحریم حامیان داخلی حزب الله

به گزارش شبکه خبری الجزیره، کش پاتل، معاون رئیس جمهور آمریکا و مدیر دستگاه مبارزه با تروریسم در شورای امنیت ملی این کشور با بیان این مطلب گفت: در اعمال تحریم ها باید این مسئله در نظر گرفته شود که آیا این شخصیت هایی که هدف قرار گرفته اند آماده همکاری علیه حزب الله لبنان هستند یا خیر. این مسئله عجیبی نیست که حزب الله هم پیمانانی در داخل دولت لبنان دارد.

پاتل گفت: مسئله ای که واشنگتن با آن روبرو است اعمال تحریم ها و از بین بردن این گروه تروریستی است. آیا ما فردی را تحریم کنیم که معتقدیم در از بین بردن این حزب به ما کمک می کند؟ یا از طریق تلاش دیپلماتیک با این فرد همکاری کنیم تا ببینیم آیا رهبری تلاش ها در لبنان برای نابودی حزب الله را برعهده می گیرد.

وی گفت: من درباره این مسئله شخصا با مسئولان ارشد دولت لبنان صحبت کرده ام. واشنگتن تحریم هایی را علیه برخی افراد در دوره دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعمال کرد اما برخی دیگر هستند که تحریم ها علیه آن ها بررسی خواهد شد. من معتقدم که اخبار خوبی در آینده خواهید شنید.

310 310

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1271

به "واشنگتن در تدارک تحریم حامیان داخلی حزب الله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واشنگتن در تدارک تحریم حامیان داخلی حزب الله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید