ممنوعیت فروش تور ترکیه برقرار است، پرواز فوق العاده برای بازگشت اتباع ایرانی هند و فرانسه

به گزارش راوه بلاگ، محمدحسن ذیبخش، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، با اشاره به درخواست وزارت امور خارجه مبنی بر برقراری پروازی فوق العاده جهت بازگشت اتباع ایرانی و دانشجویان حاضر در هند و فرانسه، از انجام این پرواز در هفته جاری اطلاع داد. وی در این رابطه اذعان داشت:

ممنوعیت فروش تور ترکیه برقرار است، پرواز فوق العاده برای بازگشت اتباع ایرانی هند و فرانسه

با توجه به درخواست دانشجویان و اتباع ایرانی در این کشورها پروازی در این هفته انجام خواهد شد و ما منتظر ابلاغیه نحوه اجرای دستورالعمل های بهداشتی از طرف وزارت بهداشت هستیم.

ذیبخش با اشاره به شرایط شیوع ویروس کرونای جهش یافته در هند و پاکستان، بر ضرورت صدور تاییدیه های لازم توسط وزارت بهداشت، پیش از پرواز فوق العاده تاکید نمود و اضافه نمود:

در این راستا وزارت بهداشت باید تاییدیه برقراری این پرواز فوق العاده را صادر و نوع شیوه نامه های الزامی را مشخص کند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به قرارگیری کشور فرانسه در فهرست کشورهای دارای شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا، از انجام پروازهای فوق العاده در هفته جاری توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر و ماهان اطلاع داد و گفت:

از روز چهارم اردیبهشت سال جاری به دلیل شیوع شدید ویروس کرونا در کشور هند، پروازهای بین ایران و هندوستان و ایران و پاکستان به درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا تعلیق شد.

محمدحسن ذیبخش همچنین با بیان اینکه محدودیت سفرهای عید فطر مشمول ناوگان حمل و نقل هوایی نمی گردد، توضیح داد:

هر تصمیمی که ستاد ملی مقابله با کرونا در رابطه با سفرهای هوایی بگیرد، سازمان هواپیمایی کشور آن را انجام خواهد داد و ما در بخش هوایی تا به امروز تمامی دستورالعمل ها و مصوبات ستاد را انجام داده ایم.

وی ضمن اشاره به فزایش نظارت بر دستورالعمل های بهداشتی در ایام تعطیلات عید فطر به واسطه استقبال بیشتر مسافران از ناوگان حمل و نقل عمومی، بر عدم صدور مجوز برای پروازهای فوق العاده در این ایام تاکید نمود. وی همچنین در مورد زمان برقراری مجدد تورهای گردشگری ترکیه، گفت:

همچنان تورهای ترکیه لغو است و ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیمی در این رابطه نگرفته است.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: گردشبان
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2374

به "ممنوعیت فروش تور ترکیه برقرار است، پرواز فوق العاده برای بازگشت اتباع ایرانی هند و فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت فروش تور ترکیه برقرار است، پرواز فوق العاده برای بازگشت اتباع ایرانی هند و فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید