ملوان بندر انزلی جریمه شد

به گزارش راوه بلاگ، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در جدیدترین آرای خود، باشگاه ملوان بندر انزلی را جریمه کرد.

ملوان بندر انزلی جریمه شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم نساجی مازندران و ملوان بندر انزلی از سری رقابت های جام حذفی برگزار شد و از سوی مجید علیجان تدارکات تیم نساجی مازندران تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به همین خاطر به دو جلسه محرومیت از همراهی تیمش در مسابقات لیگ برتر و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی از حیث جریمه نقدی قطعی و از حیث محرومیت، قابل تجدیدنظر است.

مجتبی ابراهیمی مدیر رسانه ای تیم نساجی هم به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.

تیم ملوان بندر انزلی هم به دلیل سوءرفتار تیمی باید 40 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

دیدار تیم های خلیج فارس ماهشهر و سپاهان نوین ایذه از سری رقابت های لیگ دسته سوم برگزار شد و از سوی سهراب چراغی عدل تدارکات تیم سپاهان نوین ایذه، تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به توقف بازی و اخراجش شد، رخ داد. وی به همین خاطر به مدت دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همچنین جهاد پژوهان سرپرست تیم خلیج فارس ماهشهر به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه و منجر به اخراجش شد، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث جریمه نقدی قطعی و از حیث محرومیت قابل تجدیدنظر است.

تیم خلیج فارس ماهشهر هم به دلیل سوءرفتاری تیمی، باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

رامین باقری بازیکن تیم سپاهان نوین ایذه هم به دلیل بدرفتاری در قبال مقام غیررسمی مسابقه باید پنج میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2513

به "ملوان بندر انزلی جریمه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملوان بندر انزلی جریمه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید