مسیرهای بین کرج، قزوین و تهران بسیار پر تردد است!، ساعات مناسب و کم ترافیک آزاد راه کدامند؟

به گزارش راوه بلاگ، خبرنگاران- معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2311 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.5 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 ثبت شد.

مسیرهای بین کرج، قزوین و تهران بسیار پر تردد است!، ساعات مناسب و کم ترافیک آزاد راه کدامند؟

مهدی مخبر در گفت وگویی درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، توضیح داد: طبق اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

* آزادراه های کرج-تهران و کرج-قزوین پرترددترین جاده های کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، روی گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 131 هزار تردد ، آزادراه کرج-قزوین با 122 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 117 هزار تردد ثبت شد.

* هفت جاده مسدود است

معاون مرکز مدیریت راه ها اعلام کرد: در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، جاده شهداد-نهبندان ، محور خرم آباد-پل دختر، جاده پونل-خلخال، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، جاده قزوین-همدان در کیلومتر 110 و محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، به علت کاهش ایمنی در راستا، مسدود است.

* تردد روان در محورهای تهران-شمال

مخبر می افزاید : دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در راستا رفت و برگشت محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز بعلاوه آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت نشان می دهد.

معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: در محورهای تهران-شمال و دیگر جاده های کشور، بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

* ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین-کرج

وی اعلام کرد: در حال حاضر در آزادراه کرج - قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری و در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس ترافیک سنگین داریم.

* ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 19 تا 20

مخبر اعلام کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2311 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 0.5 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت بعلاوه سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2536

به "مسیرهای بین کرج، قزوین و تهران بسیار پر تردد است!، ساعات مناسب و کم ترافیک آزاد راه کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسیرهای بین کرج، قزوین و تهران بسیار پر تردد است!، ساعات مناسب و کم ترافیک آزاد راه کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید