مرزبان: نویدکیا آرامش را به سپاهان برگرداند، تراکتور می تواند آینده بهتری داشته باشد

به گزارش راوه بلاگ، گروه استان ها - مربی سپاهان گفت: بازیکنان تراکتور در بازی امروز کیفیت فوتبالی خوبی از خود نشان دادند و مطمئن هستم این تیم می تواند آینده بهتری داشته باشد.

مرزبان: نویدکیا آرامش را به سپاهان برگرداند، تراکتور می تواند آینده بهتری داشته باشد

به گزارش خبرنگاران از تبریز، علیرضا مرزبان، مربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از دیدار با تراکتور که با برتری یک بر صفر تیمش همراه بود، گفت: با توجه به شرایط لیگ و پس از دشواری های مسائل کرونا و اینکه تیم ها آن طور که می خواستند نتوانستند خود را آماده کنند، طبیعتاً شرایط سختی بود که دو تیم وارد این بازی شوند.

وی اضافه نمود: با توجه به اینکه هر دو تیم تحت فشار بزرگی بودند، راضی هستیم که توانستیم این 3 امتیاز را کسب کنیم اما باید به این مسئله هم اشاره کنیم که تیم تراکتور امروز فوق العاده خوب بود و شانس های خوبی هم داشتند. بازیکنان این تیم هم کیفیت فوتبالی خوبی از خود نشان دادند و مطمئن هستم با توجه بازی که امروز نشان دادند، تراکتور می تواند آینده بهتری داشته باشد.

مربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: برای ما به عنوان سپاهان، مسئله مهم این بود که بتوانیم به شرایط قبلی خودمان برگردیم چون فصل گذشته این تیم دچار بحران های بزرگی شده و بازی های بزرگی را از دست داد. حتی تیم نتوانست سهمیه آسیایی را کسب کند. به خاطر همین هم بود که واقعاً تغییرات خیلی بزرگی انجام شد. باید یک تبریک بزرگ بگوییم در وهله اول به سرمربی تیم، محرم نویدکیا که توانست با شخصیت بزرگ این تیم را به آرامش برگرداند. بودن آقای ساکت در کنار ما کمک خیلی بزرگی کرد. ما در شرایطی هستیم که تیم رفته رفته بهتر می گردد.

مرزبان با اشاره به عملکرد خوب تیمش در بازی با تراکتور بیان کرد: رفته رفته فوتبالیست های ما اعتمادبه نفس بالاتری پیدا می کنند. به بازیکنان خودم تبریک می گویم که واقعاً باشرافت انسانی بزرگ امروز مبارزه کردند. ما می توانستیم روی ضد حملات گل های بیشتری هم بزنیم اما برای ما خیلی مهم بود که این برد را کسب کنیم.

وی ادامه داد: یک بار دیگر تأکید می کنم تراکتور با توجه کیفیت فوتبالی خوبی که دارد و بازیکنان خوب و کادر فنی خوبی که در این تیم هستند، می تواند خودش را از این بحران و شرایط خارج کند. آنالیز بازی ها را خودم با توجه به شرایطی که هست انجام می دهم. راضی هستم که شانس بزرگی را به حریف ندادیم و توانستیم پرس از جلو را به خوبی انجام دهیم و این مسئله خیلی مثبتی بود.

مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه تیمش پس از گل اول فرصت های خوبی برای گلزنی داشت، گفت: با بچه ها در این مورد هم صحبت کرده بودیم که بعد از گلزنی، این شانس را خواهیم داشت که روی ضد حملات به گل های بیشتری برسیم و روی این مسئله تمرین کرده بودیم تا با مهاجمان بیشتری به دروازه حریف نزدیک شویم اما این واقعیت فوتبال است که اگر در جلوی زمین آرامش نداشته باشیم، کار خودمان را خیلی سخت می کنیم.

مرزبان اضافه نمود: در این بازی تصمیم گیری های سختی داشتیم و خیلی زود تصمیم گرفتیم که چه کاری انجام بدهیم اما در مجموع تأکید می کنم با توجه به مبارزه ای که بازیکنان کردند و شخصیت خوب فوتبالی که از خودشان نشان دادند، صددرصد راضی هستیم.

وی در مورد حضور 3 مهاجم سپاهان در بازی با تراکتور گفت: سه مهاجمی که در جلوی زمین اضافه نموده بودیم، بر اساس معیارهای علمی دنیای فوتبال بود چون می دانستیم که تراکتور با 3 مدافع مرکزی کار می کند و سعی کردیم این مدافعان را دور از هم نگه داریم و روی خط اول این تیم را تحت فشار بگذاریم تا مجبور شوند با توپ های بلند کار کنند. با توجه به اینکه 3 مدافع را مشغول کرده بودیم، مجبور می شدند پاس های ریسکی ارسال کنند که بیشتر این توپ ها را ما گرفتیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد بازی تدافعی تیمش در برخی دقایق بازی بیان کرد: وقتی در زمین حریف یک بر صفر جلو هستیم و تیم تراکتور ریسک زیادتری می کند، ما به صورت اتوماتیک به عقب بر می گردیم چرا که نمی توانستیم ریسک این تیم را نادیده بگیریم. با این حال بازی مالکانه خوبی را ارائه دادیم و توانستیم شانس های گل خوبی را ایجاد کنیم که این به واقعیت فوتبال برمی گردد.

وی در سرانجام گفت: آرزوی سعادت و سلامتی برای همه مردم ایران دارم تا بتوانیم از این پاندمی بزرگی که هست عبور کنیم. امیدوارم بتوانیم احساسی که نسبت به هم داریم را همیشه نشان دهیم و بگوییم مردم بزرگی هستیم و متحد بمانیم تا از این بیماری هم عبور کنیم.

116، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1750

به "مرزبان: نویدکیا آرامش را به سپاهان برگرداند، تراکتور می تواند آینده بهتری داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرزبان: نویدکیا آرامش را به سپاهان برگرداند، تراکتور می تواند آینده بهتری داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید