مختاری: از هرگونه تجمع شهروندان در بوستان های تهران ممانعت می گردد

به گزارش راوه بلاگ، مدیرعامل بوستان های شهر تهران گفت: در ادامه تعطیلی بوستان های شهری و جنگلی تهران و همزمان با روز طبیعت (سیزده بدر) نظارت ها بر بوستان ها افزایش می یابد و از هر گونه تجمع در بوستان ها جلوگیری می گردد.

مختاری: از هرگونه تجمع شهروندان در بوستان های تهران ممانعت می گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی محمد مختاری، مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با اشاره به اینکه تمامی بوستان های پایتخت در روز طبیعت تعطیل هستند، گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا تمامی بوستان های شهری و جنگلی تهران به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تعطیل شد.

وی ادامه داد: به همین منظور پلاکارد هایی در اطراف پارک ها با این مضمون که شهروندان گرامی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی خانواده ها از پذیرش شما در بوستان ها معذوریم؛ لطفا در خانه ها بمانید نصب شد.

مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با بیان اینکه شهروندان تهرانی باید تا اطلاع ثانوی از حضور در بوستان ها خودداری نمایند، افزود: این موضوع به وسیله رسانه های گروهی و صدا و سیما اعلام شده است.

مختاری با اشاره به حضور نگهبانان در مقابل بوستان ها شرح داد: نگهبانان از ورود شهروندان به بوستان ها جلوگیری می نمایند و برای روز طبیعت نظارت های موجود بی شک افزایش پیدا می نمایند، نگهبانان به طور مرتب بوستان ها را رصد می نمایند تا تجمعی از سوی شهروندان صورت نگیرد، زیرا اطراق در پارک ها ممنوع است.

وی از شهروندان تهرانی درخواست که براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در خانه ها بمانند و از حضور در بوستان ها خودداری نمایند.

2269 بوستان محله ای، منطقه ای و فرامنطقه ای تهران براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا با نصب پلاکارد هایی تعطیل شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 639

به "مختاری: از هرگونه تجمع شهروندان در بوستان های تهران ممانعت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مختاری: از هرگونه تجمع شهروندان در بوستان های تهران ممانعت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید