محور شیراز ، سپیدان بازگشایی شد

به گزارش راوه بلاگ، سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: عملیات بازگشایی محور شیراز سپیدان، به طول 90 کیلومتر، طی سه شبانه روز کوشش مستمر با موفقیت انجام شد.

محور شیراز ، سپیدان بازگشایی شد

خبرنگاران شیراز - خلیل عبدالهی با اشاره به بارش برف و باران که از نیمه دی ماه سال جاری در فارس شروع شده است، گفت: شرایط استان در این زمینه تحت مدیریت است و نقش دستگاه های اصلی و پشتیبان در این زمینه مشخص شده است.

او گفت: در این برنامه جامع، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاد های استان به عنوان دستگاه مسئول در محدود خارج شهر ها و شهرداری به عنوان متولی مدیریت شرایط مذکور در داخل شهر ها مشخص شده اند.

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: عملیات بازگشایی محور شیراز سپیدان، به طول 90 کیلومتر، طی سه شبانه روز کوشش مستمر با موفقیت انجام شد.

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری فارس با عنوان اینکه شهرستان سپیدان در هنگام بارش برف، جذابیت های تفریحی منحصر به فردی را داراست، گفت: این کوشش شبانه روزی و همت بلند نیرو های راهدارای در قالب کاری جهادی برای فراهم کردن شرایط تردد مردم و استفاده آنان از جذابیت های حاصل از بارش برف در این شهرستان انجام شد.

او گفت: از مردم فارس تقاضامندیم با دستگاه های متولی مدیریت بحران در استان مشارکت نموده و در روز های برفی از تردد و یا پارک خودرو های شخصی خود در معابر اصلی خودداری نمایند.

عبدالهی در بخش دیگری با اشاره به ضرورت همکاری و تعامل مدیران دستگاه های متولی حوزه مدیریت بحران در زمینه برگزاری مانور ها و دوره های آموزشی تخصصی و نیز ارسال به موقع گزارشات و نوع و اندازه خسارات مرتبط با حوادث و بلایای طبیعی در سراسر استان تاکید نمود.

او بعلاوه از دستگاه های اجرایی مرتبط با این حوزه خواست در مورد پیگیری جذب اعتبارات مرتبط با خسارات سیل اخیر و بیمه زیر ساخت ها و تاسیسات زیربنایی، در کوتاهترین زمان ممکن تمام کوشش خود را به کار گیرند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 اسفند 1400 بروزرسانی: 10 اسفند 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2778

به "محور شیراز ، سپیدان بازگشایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محور شیراز ، سپیدان بازگشایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید