ماجرای کُری خوانی محمدرضا احمدی و احتمال ممنوع الکاری

به گزارش راوه بلاگ، پس از پایان این بازی، ویدئویی از شوخی فوتبالی و کری خوانی او با یکی از همکاران استقلالی اش در فضای مجازی منتشر شد که این گزارشگر در آن برای تیم استقلال از لفظ نامناسبی استفاده کرده است.

ماجرای کُری خوانی محمدرضا احمدی و احتمال ممنوع الکاری

صداوسیما این روز ها با بحران گزارشگر فوتبال روبرو شده و کاربه جایی رسیده که بعضا برخی گزارشگر هایی که در شبکه های استانی یا اینترنتی فعالیت داشتند وارد شبکه های سراسری شده و مسابقات را گزارش می کنند. بعد از خروج عادل فردوسی پور و مزدک میرزایی از لیست گزارشگران، رسانه ملی دچار چالش بزرگی شد و تا به امروز پیروز نشده که جای خالی آن ها را پر کند.

البته مزدک میرزایی به انتخاب خودش به شبکه ماهواره ای مهاجرت کرد، اما دست کم خیلی از مردم انتظار داشتند که شرایط برای حضور فردوسی پور مهیا شود که این موضوع به سرانجام نرسیده است. بعد از آن ها محمدرضا احمدی جایگاه بهتری درمیان گزارشگران دارد و محبوبیت او در بین فوتبال دوستان قابل توجه است.

اما این گزارشگر اخیرا خود را وارد چالش عجیبی کرده که آینده کاری او را مبهم کرده است. ماجرا از این قرار است که وی پنج شنبه شب برای بازی استقلال با شهرخودرو که در استادیوم آزادی برگزار شد انتخاب شده بود، اما پس از پایان این بازی، ویدئویی از شوخی فوتبالی و کری خوانی او با یکی از همکاران استقلالی اش در فضای مجازی منتشر شد که این گزارشگر در آن برای تیم استقلال از لفظ نامناسبی استفاده کرده است.

این موضوع باعث شد هواداران این باشگاه در فضای مجازی به انتقاد از احمدی بپردازند و از او انتظار عذرخواهی داشته باشند. هرچند آنچه از این ویدئو برداشت می شد نشان از یک شوخی معمولی و رایج بین اهالی فوتبال داشت، ولی در نهایت این گزارشگر دیروز با متنی که در شبکه اجتماعی اش منتشر شد سعی کرد از هواداران استقلال و بازیکنان این تیم دلجویی کند.

او در این متن تاکید کرده صرفا قصد یک شوخی فوتبالی را داشته و قصد توهین نداشته است. احمدی در ادامه متذکرشده خیلی از بازیکنان فعلی و قدیمی این تیم از دوستان صمیمی او هستند تا با این کار درصدد کاهش هجمه ها علیه خود و لطمه نخوردن به شرایط کاری اش در رسانه ملی برآید. با این حال بعید نیست که محمدرضا احمدی به خاطر این شوخی دست کم تا مدتی از گزارش فوتبال محروم شود.

حداقل تا زمانی که آب ها از آسیا بیفتد و ماجرا به بوته فراموشی سپرده شود. در حال حاضر بدیهی است که اگر او برای بازی های استقلال انتخاب شود صدای تماشاگران متعصب این تیم در بیاید و اگر برای بازی های پرسپولیس انتخاب شود جو علیه او خواهد بود؛ چراکه به رنگی بودن متهم خواهد شد.

این در شرایطی است که مدتی پیش نیز شایعه ای منتشر شد که احمدی در بازی تیم ملی ایران و کامبوج که در استادیوم آزادی برگزار شده بود هنگام تشویق عادل فردوسی پور توسط تماشاگران، سکوت کرده تا صدای تماشاگران به گوش بینندگان تلویزیونی برسد و به همین دلیل ممنوع الکار شده است. موضوعی که البته احمدی بعد از چند هفته کم کاری آن را تکذیب و تاکید کرده بود که به مسافرت رفته است.

البته مشابه این اتفاق چند سال پیش برای علی ضیا مجری تلویزیون نیز به وجود آمد و او نیز بعد از مدتی عدم فعالیت مجبور به عذرخواهی شد. حالا با این شرایط می توان گفت: احمدی بعد از عادل و مزدک به نوعی خودسوزی ناخواسته کرده است.

منبع: فرادید
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 124

به "ماجرای کُری خوانی محمدرضا احمدی و احتمال ممنوع الکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای کُری خوانی محمدرضا احمدی و احتمال ممنوع الکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید