شروط مهم بازگشایی مدارس در مهر 1400

به گزارش راوه بلاگ، خبرنگاران : مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه معلمان مدارس غیردولتی هم مشمول تزریق واکسن کرونا هستند، درباره شرایط بازگشایی مدارس در مهر ماه توضیحاتی داد.

شروط مهم بازگشایی مدارس در مهر 1400

به گزارش ، محمد محسن بیگی در گفت وگو با تسنیم درباره واکسیناسیون معلمان و اینکه معلمان مدارس غیردولتی هم مشمول خواهند شد، اظهار کرد: تمام معلمان، مشمول تزریق واکسن کرونا هستند و اطلاعات معلمان مدارس غیردولتی با توجه به ثبت اطلاعات موسسان این مدارس در سامانه مشارکت ها (سامانه مربوط به سازمان مدارس غیر دولتی) موجود است.

وی اضافه کرد: اسامی معلمان در اختیار وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت و هم اکنون در حال جمع آوری اطلاعات آنها هستیم، حدد 940 هزار معلم در بخش دولتی و 250 هزار معلم در مدارس غیردولتی داریم.

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش متذکر شد: تمام افرادی که در مدارس فعالیت می کنند و تمام کارکنان آموزش و پرورش مشمول تزریق واکسن کرونا هستند.

تدوین پروتکل تازه برای بازگشایی مدارس

وی درباره واکسیناسیون دانش آموزان بیان نمود: در دستورالعمل های وزارت بهداشت موضوع واکسیناسیون دانش آموزان مطرح نیست البته برای بازگشایی مدارس در حال تنظیم پروتکل تازه هستیم که تا سرانجام مرداد تهیه می شود.

محسن بیگی ادامه داد: با توجه به شرایط کرونا در مهر 1400 نسبت به بازگشایی مدارس اقدام می شود و قطعاً همانند شرایط عادی نبوده و حضور دانش آموزان با محدودیت هایی همراه است البته باید توجه داشت که تعطیلی مدارس آسیب های مختلفی دارد و بازگشایی مدارس حتی به صورت محدود و مقطعی بخشی از مسائل و آسیب ها را کم می کند.

وی تأکید کرد: برای بازگشایی مدارس باید نسخه های متفاوتی پیچید چرا که مدارس روستایی، عشایری و کم جمعیت می توانند آموزش حضوری داشته باشند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2530

به "شروط مهم بازگشایی مدارس در مهر 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروط مهم بازگشایی مدارس در مهر 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید