خبرنگاران معرفی کمیته های ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون

به گزارش راوه بلاگ، تهران-خبرنگاران- مسئولان کمیته های تخصصی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان از سوی دبیر این رویداد معرفی شدند.

خبرنگاران معرفی کمیته های ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، دبیر ششمین جشنواره ملی اسباب بازی در احکام جداگانه ای محسن رجبی تولیدکننده اسباب بازی، مولف و مدرس در زمینه افزایش هوش مالیِ بچه ها را به عنوان مسئول کمیته برگزاری نمایشگاه تخصصی دست آوردهای صنعت اسباب بازی ایرانی، آیدین مهدیزاده مدرس دانشگاه علم وهنر و شهید رجایی و دبیر رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی را به عنوان مسئول کمیته رقابتی و بهنام زنگی عضو هیات علمی دانشکده هنر دانشگاه تربیت مدرس و صاحب امتیاز و مدیر مسئول فصل نامه علمی پژوهشی پژوهش هنر را به عنوان مسئول کمیته علمی معرفی کرد.

محسن حموله همچنین، محمد صائبی فعال فرهنگی را به عنوان مسئول کمیته ترویجی بازی و اسباب بازی منصوب کرد.

وی همچنین، شایان فروزنده دل طراح، پژوهش گر و مدیرعامل موسسه آموزشی پژوهشی و تولیدی در زمینه اسباب بازی را به عنوان مشاور و مسئول جذب مشارکت و حمایت مالی و قاسم مرادی مدیر مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون را به عنوان مسئول کمیته پشتیبانی این جشنواره معرفی کرد.

مسئولیت کمیته اطلاع رسانی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی نیز به عهده اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان است.

از آن جا که ششمین جشنواره ملی اسباب بازی با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می شود، سجاد رشیدی پور مدیرکل فناوری اطلاعات و تحول اداری کانون به عنوان مسئول کمیته راهبری فضای مجازی این جشنواره منصوب شد.

ششمین جشنواره ملی اسباب بازی به صورت مجازی در زمستان سال 1399 با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال جهش تولید و با هدف برقراری ارتباط میان طراحان، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران در حوزه اسباب بازی با مشارکت شورای نظارت بر اسباب بازی و انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی ایران برگزار می شود.

برگزاری نمایشگاه مجازی معرفی دست آوردهای صنعت اسباب بازی ایرانی با حضور دست اندرکاران این صنعت، برگزاری نشست ها و کارگاه ها به صورت وبینار با حضور استادان و سخنرانان ایرانی و بین المللی حوزه اسباب بازی و همچنین برپایی نمایشگاهی با حضور سازمان ها و نهادهای دولتی و مردمی برای ترویج و توسعه کاربردها و کارکردهای بازی و اسباب بازی از دیگر برنامه های ششمین جشنواره ملی اسباب بازی با شعار آینده را باید ساخت است.

فروش اسباب بازی در ششمین جشنواره ملی اسباب بازی نیز به صورت بازار فروش آنلاین در سایت جشنواره اسباب بازی انجام خواهد شد

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1885

به "خبرنگاران معرفی کمیته های ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معرفی کمیته های ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید