حذف ترانه جنجالی و غیرمجاز تیتراژ پایانی پوست شیر ، توضیحات ساترا ؛ به نسخه بدون کلام مجوز داده بودیم

به گزارش راوه بلاگ، معاون امور کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا درباره اصلاحیه تیتراژ پایانی سریال پوست شیر توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: ساترا از همان ابتدا به نسخه ای از سریال پوست شیر مجوز داد که در تیتراژ پایانی موسیقی بدون کلام داشت و فاقد ترانه خوانی بود.

حذف ترانه جنجالی و غیرمجاز تیتراژ پایانی پوست شیر ، توضیحات ساترا ؛ به نسخه بدون کلام مجوز داده بودیم

به گزارش خبرنگاران، چندی پیش ترانه تیتراژ سرانجامی سریال پوست شیر از خروجی شبکه نمایش خانگی فیلم نت حذف شد. محمدصادق افراسیابی معاون امور کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا درباره این اتفاق گفت: تمام قسمت های پوست شیر از ساترا مجوز داشته و در قسمت سرانجامی هم نسخه ای که مجوز گرفت، در تیتراژ آخرش موسیقی بدون کلام داشت.

وی با تاکید بر این که خود پلتفرم فیلم نت هم این موضوع را قبول دارد اضافه نمود: در قسمت آخر شاهد بودیم که آن موسیقی بدون کلام همراه با یک ترانه غیرمجاز پخش شد. ما در این رابطه تذکر دادیم و پلتفرم هم بلافاصله تیتراژ را اصلاح و ترانه را حذف کرد.

افراسیابی در پاسخ به این سوال که چرا همین ترانه در چند قسمت قبل و در سکانس کشته شدن ساحل مجوز گرفت شرح داد: این که یک موسیقی در ماشین پخش می گردد و همان موسیقی در تیتراژ سرانجامی مجوز نمی گیرد، یک موضوع فنی و تکنیکی است که در شورای صدور مجوز انتشار ساترا روی این موضوع بحث شده است و اعضای شورا که خبرگان حوزه فیلم و سریال کشور هستند، میان پخش بخش خیلی کوتاهی از یک موسیقی در جریان داستان یکی از قسمت های سریال با پخش موسیقی در تیتراژ سرانجامی سریال تفاوت قائل هستند.

معاون امور کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا گفت: الان همان نسخه ای که ساترا مجوز داده در شبکه نمایش خانگی پخش می گردد. در واقع ترانه تیتراژ اصلا در آن نسخه که به ما ارائه شده بود وجود نداشت که بخواهد مجوز بگیرد و بعضی مطالبی که در رسانه ها قبلاً منتشر شده بود حاکی از برآورد های رسانه ها بود.

سریال پوست شیر به کارگردانی جمشید محمودی، تهیه کنندگی نوید محمودی و نویسندگی جمشید محمودی و رضا بهاروند چهارشنبه 30 فروردین 1402 با پخش قسمت هشتم از فصل سوم به سرانجام رسید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1402 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 3043

به "حذف ترانه جنجالی و غیرمجاز تیتراژ پایانی پوست شیر ، توضیحات ساترا ؛ به نسخه بدون کلام مجوز داده بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف ترانه جنجالی و غیرمجاز تیتراژ پایانی پوست شیر ، توضیحات ساترا ؛ به نسخه بدون کلام مجوز داده بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید