جزئیات حمله خونین سارقان به سینا زامهران فوتبالیست مشهدی

به گزارش راوه بلاگ، بازیکن تیم فوتبال پدیده که از سوی سارقان تلفن همراه مورد ضرب و جرح قرار گرفته ماجرای این سرقت خونین را تشریح کرد.

جزئیات حمله خونین سارقان به سینا زامهران فوتبالیست مشهدی

به گزارش ایران، سینا زامهران مهاجم تیم فوتبال پدیده به فارس گفت: هنگامی که از تمرین برمی گشتم وقتی به نزدیکی خانه رسیدم 2 نفر به سمت خودرویم آمدند و تلفن همراهم را خواستند. من که متعجب و شوکه شده بودم چیزی نگفتم، اما به یکباره یکی از آن ها با چاقو به دستم زد. هوا تاریک بود و در آن منطقه هم تقریباً کسی را نمی دیدم.

وی افزود: بعد از این اتفاق تلفن همراهم را برایشان پرت کردم و گفتم این هم موبایل، اما آن ها دست بردار نبودند. دوباره چاقو را به سمتم گرفتند تا جایی که مجبور شدم از پشت فرمان خودم را به سمت صندلی شاگرد پرت کنم. گفتم بلکه آن ها من را رها کنند، ولی این بار با قمه مچ پای چپم را زدند. در ادامه باز هم آن ها ضرباتی را به دست راستم زدند. واقعاً شرایط عجیبی بود.

مهاجم تیم فوتبال پدیده تأکید کرد: وقتی موبایلم را پرت کردم از اینکه آن ها مشغول زدن ضربه با چاقو بودند تعجب کردم. واقعاً به قصد کشتن به من قمه و چاقو می زدند. خدا خیلی به من رحم کرد که زنده ماندم. بعد از آن هم با یک خودروی 206 صندوقدار فرار کردند.

زامهران با تأکید بر اینکه در آن شرایط نتوانسته چهره سارقان را ببیند گفت: آنقدر خون از من رفته بود که چشمانم جایی را نمی دید. وقتی اورژانس به آنجا آمد بلافاصله به بیمارستان منتقل شدم. دستم 18 بخیه خورده و فعلاً باید استراحت کنم، اما از طریق پلیس پیگیر ماجرا هستم. دستم در آتل واقع شده است و باید تحت نظر پزشکان باشم تا ببینم شرایط چه می شود.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی نیز از پیگیری پرونده سرقت و جرح این بازیکن فوتبال خبر داد.

سرهنگ جواد شفیع زاده گفت: در پی اعلام سرقت منجر به جرح سینا زامهران، یکی از بازیکنان تیم فوتبال در مشهد دستوراتی برای بررسی پرونده و شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام مجرمانه برابر اعلام شاکی پرونده صادر شده است.

وی افزود: کارآگاهان مبارزه با سرقت های خشن وارد عمل شدند و با توجه به سرنخ های موجود تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری متهمان پرونده ادامه دارد.

گفتنی است؛ شامگاه 12 فروردین سینا زامهران هنگام بازگشت به منزلش در مشهد از جانب زورگیرانی مورد حمله قرار گرفته بود. همچنین او در صفحه فضای مجازی اش نوشته بود: با اینکه تلفن همراه و پول هایم را بدون مقاومت به زورگیران دادم، اما آن ها از چند ناحیه به من چاقو زدند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2199

به "جزئیات حمله خونین سارقان به سینا زامهران فوتبالیست مشهدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات حمله خونین سارقان به سینا زامهران فوتبالیست مشهدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید