برق گرفتگی در حمام جان 2 نفر را در مشهد گرفت

به گزارش راوه بلاگ، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر منطقه دوم عملیات آتش نشانی مشهد از برق گرفتگی زن میانسال مشهدی در حمام منزل و نیز مرگ همسرش که برای نجات وی اقدام نموده بود، اطلاع داد.

برق گرفتگی در حمام جان 2 نفر را در مشهد گرفت

به گزارش روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، محمدرضا علیپور با اعلام این خبر اضافه کرد: در پی تماس شهروندان با سامانه 125 و اعلام مشاهده دود از درون یک منزل مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه 38 را به محل حادثه در بولوار بهمن این شهر اعزام کرد.

وی مطرح نمود: با حضور آتش نشانان در محل اعلامی و ورود به داخل منزل مشاهده شد محتویات قابلمه غذا به دلیل سوختگی دچار آتش سوزی شده که بلافاصله آتش نشانان آتش را خاموش می نمایند و در آنالیز بیشتر منزل با پیکر بی جان یک زن 45 ساله و مرد 52 ساله در حمام این واحد مسکونی حدودا 60 متر مربعی مواجهه می شوند که به دلیل برق گرفتگی به طرز دلخراشی فوت شده بودند.

مدیر منطقه دوم عملیات آتش نشانی مشهد اعلام نمود: آتش نشانان بلافاصله ضمن قطع جریان برق این دو نفر را از محل خارج کردند و سپس با حضور کارشناسان شرکت برق و آنالیز اولیه این واحد مسکونی سیم کشی غیر اصولی و فرسودگی سیم کشی این واحد مسکونی باعث اتصال برق با شبکه آب شرب داخل این منزل تشخیص داده شد و در آنالیز های بیشتر تعیین شد که همسر این فرد داخل حمام در حال شستن لباس بوده که یکباره دچار برق گرفتگی شده و در پی این اتفاق همسر وی به قصد نجات این فرد وارد حمام شده که وی نیز دچار برق گرفتگی شده و هر دو نفر به طرز دلخراشی جان باختند.

پیکر این دو نفر تحویل عوامل انتظامی حاضر در صحنه شد و تحقیقات بیشتر در مورد چگونگی دقیق وقوع این حادثه تلخ توسط پلیس در جریان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1687

به "برق گرفتگی در حمام جان 2 نفر را در مشهد گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق گرفتگی در حمام جان 2 نفر را در مشهد گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید